Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit fog szólni hozzám így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog szólni hozzám így a párom? Nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés
Hétfőtől nem dolgozik a fodrászom, pedig esedékes lenne a festés. Itthoni hajfestékkel nem tudom magamnak megcsinálni, nem egyszinű a hajam, balayage technikával szokott lenni festve. 26 lány vagyok, de 23 éves korom óta őszülök, sajnos már teljesen ősz hajam nő, mindenki korán őszült a családban. 3 hetente járok, soha nem várom meg, hogy látható lenövésem legyen, szerintem borzasztó kiábrandító és igenytelenségről árulkodik. Most foglalmam sincs mit tegyek, több fodrásznál is próbálkoztam, senki nem dolgozik. Nem szeretném, ha a párom egy életre kiábrándulna belőlem.
2020. márc. 18. 09:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alaptalan a félelmed. Hidd el, dinamikusabbak a férfiak, mint hiszed. Am meg az apró lenövést észre se fogja venni, mivel alapból többszínű a hajad.
2020. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el neki, közvetlen családomon (szülők, testvérek) kívül senki nem tudja, borzasztóan szégyellem. Azt nem szégyellném ennyire, ha prostituálként dolgoztam volna.
2020. márc. 18. 09:33
 13/33 anonim válasza:
100%
És nem tudja ezt az őszülés dolgot? Az nem gyanús neki, hogy három hetente festik a hajad? Amúgy meg életed szerelme előtt kell titkolóznod?? Elég felszínes lehet ez a nagy szerelem, ha ennyire csak a külsőségek számítanak és így kell paráznod attól hogy még annyira sem ismered őt, hogy tudjad, téged szeret-e vagy csak a tested (meg a festéket amit rákensz). Tényleg sajnállak...
2020. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
84%
Talán beleőszül ő is az idegbe :D
2020. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 cseppszi ***** válasza:
71%

Ne szégyelld! Fogd fel úgy hogy különleges VAgy ! Platina szőke :D Nehogy már egy hajszin miatt legyél depis!

Aki meg szeret , mindenhogy szeret - aki meg nem az így járt ...

2020. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Ezt leszamítva nincsenek előtte titkaim, igazán bensőséges ingormációkat is tud rólam és én is róla. Nem kizárólag a külsőségekre épül a kapcsolatunk, de azért az is nagyon fontos hiába is mondja valaki az ellenkezőjét. Pl. ő is most hogy nem tud menni edzeni minden fontos kelléket beszerzett otthonra, hogy ne tunyuljon el. Elvégre ha nem tart vonzónak szexelni sem lesz kedve velem.
2020. márc. 18. 09:39
 17/33 A kérdező kommentje:
Egyébként soha nem festetem szőkére a hajam, sötétbarna és világosbarna kombinációja, így nagyon feltűnő sajnos.
2020. márc. 18. 09:41
 18/33 anonim válasza:
90%
Szánalmasak vagytok. De sztem ne aggódj. Ha ez miatt kiábrándul, akkor ez volt neked megírva. Majd lesz más! 😉
2020. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Három hetente fested, biztos lehetsz benne, hogy már észrevette.

Ha emiatt elmegy tőled a kedve, akkor jobb is így.

2020. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért, nem szokott egy ici-pici lenövésed sem lenni? Nem is beszéltél erről?


Ha tényleg életed szerelme, akkor nem fogja zavarni. Oké, hogy még csak 1 éve és 3 hónapja vagytok együtt, de később lehetnek nagyobb problémák is, mint egy hajszín.

2020. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!