Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit fog szólni hozzám így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog szólni hozzám így a párom? Nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés
Hétfőtől nem dolgozik a fodrászom, pedig esedékes lenne a festés. Itthoni hajfestékkel nem tudom magamnak megcsinálni, nem egyszinű a hajam, balayage technikával szokott lenni festve. 26 lány vagyok, de 23 éves korom óta őszülök, sajnos már teljesen ősz hajam nő, mindenki korán őszült a családban. 3 hetente járok, soha nem várom meg, hogy látható lenövésem legyen, szerintem borzasztó kiábrandító és igenytelenségről árulkodik. Most foglalmam sincs mit tegyek, több fodrásznál is próbálkoztam, senki nem dolgozik. Nem szeretném, ha a párom egy életre kiábrándulna belőlem.
2020. márc. 18. 09:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Vannak mindenféle színben festékek, amit csak rá kell fújni a hajtőre, és hajmosástól-hajmosásig kitart.
2020. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ez a hajtőspray jó ötlet, megnézem a neten tudok-e rendelni olyan színűt, amit a fodrászom is használ és megkérdezem tőle, hogy javasolja-e. Azért tönkre se akarom tenni a hajam valami itthoni bénázással.
2020. márc. 18. 10:22
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves korom óta őszülök, genetika. Soha, egyetlen páromnak sem volt vele baja, pedig egy darabig nem is festettem. Ha emiatt kiábrándul belőled, akkor ennyit ért ez a kapcsolat. Most itt az ideje, hogy az emberek a külsőségek helyett kicsit befelé forduljanak...
2020. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
bakker, már azt hittem, arról lesz szó, hogy ki kell húzni a fogadat, ami elől van, és most nincs pótlás hónapokig....
2020. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban kiábrándítana az, ha a párom nem bízna meg ennyire bennem.
2020. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
nekem hiányzik két fogam elől,oldalt,de még sosem kezdett el fújjogva menekülni,pedig sokszorannyi idő óta vagyunk együtt :D egyedül az zavarná hogyha kopaszra borotválnám a fejem. egyébként nem érdekli,se hogy milyen színű se a hossza. már kb. minden voltam neonszíneken kívül. az eredeti hajam sápadt szürkés fosbarna. azt is látta már. Engem sokkal jobban zavarna a pasi helyében hogy titkolóztál végig és ennyire se tartottál hogy egy ilyen jelentéktelen faxságot megossz velem. Nem embert öltél bakker,de úgy csinálsz..
2020. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Életed nagy szerelme előtt titkolózol? Ez nem szerelem.
2020. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
Fura, hogy ennyire szégyelsz egy teljes természetes dolgot. Azt tudja, hogy menstruálsz és szarni is szoktál?
2020. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus felszínes kirakatkapcsolat. 1 év meg lóf. kapcsolat szempontjából. Akkor még mindenki görcsösen igyekszik a legjobb oldalát mutatni bármi áron. Ami abszolút felesleges. Aztán kb. 2.-3.évben kifullad,megjelennek a repedések és szétmennek mert egymásra untak. Ez a nagy "életem szerelme" kapcsolat még egy következő évet se fog megélni. Két felszínes ember próbál tökéletesnek tűnni egymás előtt.
2020. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit szégyellni, nem tehetsz róla, hogy korán őszülsz. Csatlakozom az előtttem szólókhoz. Ha emiatt kiábrándul belőled a barátod, az nem szerelem volt a részéről, hanem puszta szexuális vonzalom. De az is benne van a pakliban, hogy most megszereted az ősz hajadat, rájössz, hogy jól áll, és felszabadulsz egy hatalmas teher alól. Mellesleg örülj neki, hogy nem rákos vagy, és nem hullik ki az összes hajad.
2020. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!