Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés
Lehet en vagyok a túl nem "evilági" ,de kíváncsi vagyok a véleményetekre!A párommal 3 éve vagyunk együtt,30 évesek is elmúltunk.Totalisan,teljesen megbíztam benne,mígnem az elsö évben kiderült,hogy sms ezik,üzenetezik egy volt csajaval.Kimagyarázta.Aztan egyszer nem mentem vele bulizni azzal a lannyal tancikalt egesz ejjel.Facebookra is felkerült,kimagyarazta..aztan szinte minden 2-3 havonta van vmi amin felhúzom magam.A masik volt párját követketi,lajkolgatja.Aztan egy masiknak egyszercsak irta,hogy még mindig szereti.Aztan ismerős csajoknak reagalt törteneteire szivekkel meg langokkal.Mikor szóva tettem kimagyarázta,ráhagyta.Majd elkezdett ismeretleneket követgetni,lájkolgatni.Folyamatosan.Rákerdeztem es nem is ő volt,nem is ez nem is az.Aztan folytatta.Megint kerdeztem...válasz..mert jól nez ki.En nem értem...ez az elet..hogy nőket es ferfiakat bámúljunk,szivecskezzünk.Üzengessünk.Minek kell akkor kapcsolatban élni?
2020. márc. 20. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a naív , hogy együtt vagy vele
2020. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem mind, de a 70%-uk igen.
2020. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a naívságban teljesen igazad van első :(
2020. márc. 20. 17:15
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de te ilyet választottál és még mindig benne vagy. Az utolsó kérdést nem nekünk, hanem magadnak kellene feltenni.
2020. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha tufod ,hogy naív vagy miért nrm változtatsz félsz ,hogy mi lesz nélküle?
2020. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj és azt meg hozzátennem,hogy én teljesen normális vagyok.Engem nem erdekelnek mas férfiak,tisztelem a párom es szeretem.SOSEM TETTEM MÉG SEMMIT.De ő olyan féltékeny hogy a semmin,ami szerinte megtörtént (pedig nem) teljesen jelenetet rendez...sőt ha már vki rámír vagy esetleg napomra reagal akkor már ki van akadva..nem is hasznalom már a közössegi oldalakat úgy,hogy magamról tegyek fel képet vagy bármiről is.
2020. márc. 20. 17:21
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem félek..de bízom,hogy csak en túlzok.Vetettem már véget 15 eves kapcsolatomnak.Csak egyszerűen nem értem..és hát termeszetesen ő állítása szerint imad,szeret,büszke rám stb...ezek csak szivecskék es lajkok,a többi meg szerinte rég volt es nem is számít
2020. márc. 20. 17:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagytad hogy kontrolláljon. Te kb. levegőt se vehetsz, nem lehetsz kontaktban mással, miközben ő az exeinek írogat és téged állít be hülyének hogy mit izgulsz ezen. Teljesen mindegy mit mond, ha a viselkedése ellentétes.
2020. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Magából indul ki, amikor féltékenységi jeleneteket rendez. Tudja, hogy hasonló szituációban ő hogy viselkedett volna, és teljesen természetesnek tartja, hogy más (jelen esetben te) is ugyanígy viselkedne. Ez már önmagában elmond mindent a pasiról.


Én sem értem, hogy miért nem rögtön a legelején vetettél ennek véget, úgy semmi értelme egymás mellett szenvedni, hogy téged folyton megbánt/megaláz, te meg csak felbosszantod magad rajta, de tartós változás nincs.

2020. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
46%

:XDDDD


Figyelj, ugyanezt a sztorit végighallgattam már itt egy negyvenes nőtől is.

A férje végig megcsalta.


És nem minden férfi, némelyikünk ismeri a lojalitást, mint fogalmat.

2020. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!