Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő elhízik a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elhízik a kapcsolatban az évek során, akkor miért sérelmezi, ha a férfi már nem kívánja vele annyira a szexet?

Figyelt kérdés
Itt most nyilván nem 1-2 kilós feleslegről van szó, hanem mondjuk 4 év alatt +20 kilóról.

2020. márc. 20. 10:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
Na erre én is kíváncsi vagyok! Hölgyek? 😊
2020. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%

És a férfi hol volt abban a minimum fél évben, amíg elhízott? Javíts ki, ha tévedek, de én még nem találkoztam olyannal, aki este lefeküdt vékonyan, másnap meg felkelt 10-20 kiló plusszal.


Nekem a párom minden nap dicséri az alakom. Minden héten mérjük a súlyunk, együtt edzünk, megjegyezzük, ha látunk valami változást. Ti 4 évig mi a büdös fszt csináltatok?



Vagy ma reggel fingottál egyet és ráébredtél, hogy heuréka, hát nekem nem jön be az asszony? Akkor mit csodálkozol, ha 4 év kvázi megerősítés/ignorálás után csodálkozik, hogy mist hirtelen nem jó, amit csinál?

2020. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

2-es nem értem, amit mondasz, azt meg pláne nem, hogyan jutottál arra a következtetésre, hogy ez is a férfi hibája.


Nyilván ez egy folyamat volt. Az évek alatt jött az a plusz súly. A közös edzést már jópárszor javasoltam, de nem az a típus, aki szeret edzeni, számára az egyáltalán nem kikapcsolódás, hanem szenvedés, plusz még van asztmája is.


A szexuális élet hanyatlása sem úgy történik, hogy egyik héten még 8-szor, következő héten meg már csak 1-szer.


Szóval a vádaskodásodat abszolút nem értem.

Bakker, én párkapcsolatban élek amúgy is, nem kutyát nevelek!

Azt a vádat pedig abszolút visszautasítom, hogy nem voltak pozitív megerősítések "fénykorunkban".

2020. márc. 20. 10:51
 4/36 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom. Én biztos megérteném, hogy ha valakinek így 46 kg-san tetszek, annak 66-tal már nem fogok. Nekem sem jönne be egy kövér pasi. De én alapból sem tudnám elhagyni magam, már az is zavart, mikor egyszer 5 kg rámjött(alacsony vagyok, rajtam az is meglátszik).


Küldd el a feleségedet fatfan-hoz :D

2020. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
2%
Mert kettős mércét alkalmaznak, ha a férfi elhízik akkor az a szemét, ha a nő, akkor megint a férfi szemét. Nem kell foglalkozni nőneműekkel. Egy idő után fortyognának a saját szrukban.
2020. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
De most őszintén, ez kinek esik jól ha ezt mondják? Ha neked azt mondják, hogy figyelj Béla, szar veled a szex mert kopaszodsz akkor azt fogod gondolni, hogy hát igazad van Mari, használhattam volna koffeines sampont, meg hajnövesztő tablettát? Francokat, rosszul fog esni, mert meg fog bántani az a mondat, hogy nem kívánja veled a partnered a szexet. Lehet, hogy jogos amit mond a férfi, és tök oké, hogy plusz húsz kilóval már lehet, hogy nem kívánatos egy nő, de azért ez még rosszul esik az embernek. Főleg akkor, hogyha valami nagyon tuskó módon van ez közölve a nővel. Nyilván a nő tehet arról, hogy meghízott, mert senki nem fogott fegyvert a fejéhez, hogy egyen, meg hogy ne mozogjon, de attól az ember nem a párjától vár egy ilyen megjegyzést, így nyilván fáj neki.
2020. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%

#3 Nem, nem a férfi hibája, csak mondjuk ha esetleg én indulnék el egy rossz változás útján, amit esetleg nem veszek észre magamon és/vagy nem zavar, akkor elvárnám, hogy a partnerem ne 4 év után szóljon, hanem az első számára észrevehető rossz lépésemnél. Például az első 5 kilónál, ami feljött. És nem akkor, mikor sokkal nagyobb munka az egészet visszafordítani, amiről egyébként nem kaptam egészen addig semmilyen feedbacket, hogy rossz.


Persze a túlsúly magamon a párom nélkül is zavarna, de van sok dolog, ami nem. És nem tűnt volna fel, ha a párom nem szól, hogy ebből ne csináljunk rendszert, ha lehet.


Én megértem, ha nem kívánod a súlya miatt, én sem kívánnám. De az nevetséges és méltatlan, hogy egész eddig egy árva szót nem lehetett szólni, csak leszarni, hogy mit csinál magával. Hát ki akar tetszeni egy olyannak, aki semmi visszajelzést nem ad, csak utólag?

2020. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Elfelejtitek, hogy kettőn áll a vásár. Van, ami hozzátartozik az ember alap igényességéhez és van, ami nem. És ez egyénfüggő. Nekem pl férfi létemre simán lett volna hosszú hajam és hosszú szakállam, ha az asszony nem szól be, hogy úgy nézek ki, mint egy csöves. Szerintem esküszöm jól nézett ki úgy is, akárcsak borostásan, rövid hajjal. Neki nem tetszett és mikor 3 hónapja nem jártam fodrászhoz, akkor már beszólt, hogy figyelj mán', ez így ótvar. Most nyilván a haj rossz példa, mert ha derékig ér, akkor is le tudod vágatni 2 óra alatt, de a túlsúly nem így működik... És eléggé meglepődtem volna, ha a barátnőm akkor szól, mikor már egy éve fésülgetem úgy a loboncom. Értem én, hogy pár kiló különbséget nem vesz észre az ember, de ahogy gyűlnek a kilók, lesznek olyan pillanatok 4 évnél azért rövidebb idő alatt is, amikor ránézel és látod a narancsbőrt a feneke alján vagy azt, hogy a tanga nem csak ott vág be, ahol kéne... Hogy van egy kis toka, hogy hurkás a hasa, hogy nem olyan könnyű felkapni és bevinni a hálószobába. Ebben pedig neked is felelősséged van.
2020. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
10%

#6

Az öregedésnek vannak elkerülhetetlen velejárói. Kopaszodás, ráncok stb. De az elhízás, lustaság, igénytelenség nem kötelezően jár az öregedéssel, így ezeket egyik félnek sem kell tolerálnia.

2020. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Én nem sérelmezem, ha nem tetszik, akkor felőlem mehet a 45 kilósakhoz. Nincs tovább egymással dolgunk. Na lehet hőbörögni a véleményem miatt. Marhára leszrom ki mit gondol. Egy életem van csak és azt úgy élem, ahogy nekem jó. Nem mások kritikái alapján. Önző vagyok, mint a foggyáá le mantrázó tagok,mert különben nem áll fel a faszuk.
2020. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!