Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, amikor a férfi érez többet és elmenekül!?

Figyelt kérdés
Ő 34 ,én 30 ,van egy 3 éves kislànyom.Szeptemberben beszélgettünk és mondtam neki ezt,hogy jaj,a kislányom ovija pénteken zárva volt...hát az arcán a döbbenet (nem gondolta,hogy van gyerekem) Aztán mégis összekeveredtünk,egy hónapig ismerkedtünk és már ott is olyanokat írt,hogy lehet mégse kellene megpróbàlni ezt a barátság extrákkal dolgot aztán meg igen.Na most ,nyilván ez így ment.Aztán ő kezdett el olyanokról beszélni,hogy na jó mégis lehet össze kellene költöznünk,de csak egy-két évig leszünk együtt,mert majd az ő felesége neki szüljön gyereket.Ez deal is,én se férjet se gyereket nem akarok mostanság.Mégis az utóbbi időben hol így,hol úgy viselkedik.Azt mondta ,ugye tudom ,hogy ő szeret engem .Nem mondtam rá semmit,majd kérdezte :De ugye te is engem? Mire én az ujjammal mutattam egy kis mm-t,azt mondta neki ennyi elég.Folyamatos kételyei vannak,hogy ő nem elég jó nekem (már az ismerkedési szakaszban is ez volt,azt mondta egy barátnőm,hogy azért ,mert fél,hogy én magasabb szint vagyok-viszont nekem ő nagyon bejön,a szex fantasztikus stb...) Azonban az utóbbi egy hétben átjött és ilyen kis ártatlan kajafőzés volt,mondta ,hogy na főzzünk,de utána megyek haza.Én meg kezdeményeztem ,persze olyankor sosem tud visszautasítani,de ha nem én kezdeményezek lehet ő nem tesz semmit.2 napja mondta ismét,hogy jó lenne velem lakni ,de ô 100%ban akar engem és nem bírja elviselni ,hogy kontaktnak vagyok a gyerek apjával (csak annyi ,hogy átadjuk egymásnak nyilvános helyen )utána meg hideg...még filmet sem akart nézni ,úgy hogy előtte sütve-főve együtt voltunk...azt tudom ,hogy kíván,azt is mondta,nem kellene találkoztunk,mert tudom,hogy nem tud ellenállni a szexnek velem ,de ha vásárolni is mentünk,ha meglát azt mondja: Hát mit csináljon ő így ? Nem kellene még látnia sem,mert olyan vagyok számára,mint a drog és nem tud fókuszálni(ami igaz is) a dolgaira.Amúgy totál depis,általában mindenkit hanyagol , a 100kmre lakó szüleit 3 hónapja nem látta és ha baja van szó szerint ki sem megy a kis barlangjából...nagyon sok olyan dolgot,segítséget adott nekem kérés nélkül,ami bizonyítja,hogy szeret,a szexben is nagyon odaadó és figyelmes ,hozott a kislányomnak ajándékokat ,ők is jól kijönnek ,azt mondja nagyon rosszul esik neki,hogy nem ő a kislányom apja stb stb .Szóval ilyen létezik,hogy akarna szeretni (ezt érzem ,és a cselekedetei is mutatták),de eldöntötte,hogy Nem és tartja magát.Azt mondta,lehet nem lesz mással ilyen boldog ,de nem kell neki a 100% csak egy neutrális ember ,akivel elég 50 évig.Kérdésem: Miért nem engedi át magát teljesen az érzelmeinek? Nem kell engem elvenni ,de miért ne élvezhetnénk rendesen pár hónapot vagy 1-2 évet...?!
2020. márc. 20. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Érzelmileg alulfejlett ez az ember. 34 évesen kissé instabil így viselkedni. Úgy tűnik ezzel nem akar foglalkozni, csak különböző kitörései vannak hangulatától függően, az irracionális érzelmei vezényelik nagy nagy hullámokban.

Mit tud csinálni azzal, hogy nem ő a gyerek apja? Mással voltál évekkel ezelött kész, nem lehet vele mit csinálni, mártírkodni rajta teljesen értelmetlen. Mit akar elérni, amikor közvetíti, hogy ő nem tudja elviselni, hogy találkozz a gyerek édesapjával? Ha tényleg nem tudja elviselni, akkor húzzon el. Egyébként meg fogadja el, hogy mi a gyerek elsődleges érdeke, és nem dől össze a világ egy normális szülői kapcsolattól. Valami álomvilágban él, mint egy nagy ovodás, hisztizik, ha valami nem úgy van, ahogy neki legkedvesebb lenne, és nem gondolja át, hogy logikusan mi lenne az elfogadható viselkedési forma, amivel a másik idegeit se őrölné annyira fel... Nem valami empatikus. Hát ha neked ez kell... akkor nagyban megnehezíted a saját életed. Te tudod, mennyire van szükséged ilyen instabil jellemre... Lehet inkább erről kellene beszélnetek, hogy miért csinálja ezt, nem óhajtana e foglalkozni a személyiségfejlődésével, ha már annyira szeret téged?

2020. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, elég fura a viselkedése és amiket mond. Szerintem te a gesztusait félreérted, nem szeret, hanem azt az érzést szereti amit adsz neki. Konkrétan a droghoz hasonlított téged.


Én olyan jeleket látok ahol kontrolláló igényeket említ, ilyen az hogy 100%-ban akar vagy hogy kikészül mert a gyerek apjával hivatalos ügyeket kell intéznetek. Az oké hogy nem tudná elfogadni hogy mástól van gyereked vagy nem tetszene neki a helyzet, de nem így reagálja le egy normális ember, hanem vagy kilép ebből, vagy eldönti hogy belefér és nem kattog ezen. Aztán ott van hogy "totál depis", teljesen beforduló, mint látható kommunikálni nem tudó ember. Erre egy lapáttal rátesz az össze-vissza szövegelése, ahol nem tudja eldönteni mit akar.


Nekem az a sejtésem hogy valami lelki sérülést elszenvedő személlyel kezdtél, aki belőled akar táplálkozni. Azért zavaros amiket mond és csinál, mert ez tükrözi ami a fejében van. Csak zavarja a gyerek és hogy nem tud így teljesen lenyomni, illetve hogy képben van a régi pali, vagy a problémái mellé vannak mondjuk kötődési gondjai, ki tudja. De nem tűnik egészségesnek és főleg nem vizionálnék értelmes kapcsolatot ebből.

2020. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg birtokló,de ebben is kettős.Van,hogy egy napig a házából ki se megy(neki nem újdonság a karantén,ő eddig is így élt),olyankor csak panaszkodni hív fel,aztán meg mondta,hogy majd nyáron ezt meg ezt a ruhát ne vegyem fel.Az erkélyajtó miért van nyitva ? És amikor a cipőjét leveszi , a beépített szekrényt úgy vizslatja,mintha ott egy meztelen férfinek vagy egy hullának kellene lennie...plusz ha hosszabb ideig nem jelentkezem megkérdezi:Na szia! Mit csináltál ma? hol voltál? De ez megint mi? Nem szerelem,de akkor mi ? Ragaszkodás? Az miért ,ha úgyis csak futó kaland vagyok...Miért nem lehet ezt egyszerűen csinálni...Én azt hittem csak a nők ilyen hisztisek,de ....mondjuk én vásárolni is gyűlölöm,meg úgy unblock az egész fogyasztói társadalmat,ő meg színház/mozi/vacsora /filmnézés helyett órákig lődörög egy plázában.😅Nyilván ha csak ennyi lenne az eltérés ,az nem lenne baj ,ez csak a vicces része 🙂
2020. márc. 20. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Egy kicsit szerintem geggyo
2020. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én évek óta "kinlodom " egy sok tekintetben hasonló emberrel.

Nagy szerelem volt , de borzalmasan labilis.

A tiéd is hasonlóan lelki sérült egyén.

Az életed nem fogod megkönnyíteni vele az biztos.

Két forgatókönyv lehetséges , vagy elkezdi fejleszteni egy kicsit magát( ez egyébként nem túl vakoszinu és nagyon lassú folyamat) , vagy dramaztok egy ideig , míg végül még nem unod és ott nem hagyod.

2020. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mentális beteg, az tuti. Leginkább borderlinera tippelnek. Nekem is volt egy hasonló, kb.minden második sorodban rá ismertem. Ez alapján azt javaslom, menekülj! Lesz ez még rosszabb is.

Off: Ezt az egy-két évig legyünk együtt projektet szerintem senki mással se erőltesd. Ok.,hogy neked kényelmes, de a másiknak abban mi a jó szerinted? A gyerekedről meg ne is beszéljünk. Kétévente szeretnéd cserelgetni a pótpapát, vagy mi?

2020. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!