Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem képes felfogni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem képes felfogni, hogy nem kéne járkálni sehova ilyenkor, annyira idegesít, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már napok óta hallani hogy nem kéne bejárni az egész várost naponta 80x, de neki lehet pofázni: elmegy robogózni 3kor, még nem ért haza, "volt mindenhol is" állítása szerint és nem képes megérteni, hogy én nem szeretnék megbetegedni. Ráadásul neki is fáj a torka, reggel ment 1x a hasa, itthon csak rinyál hogy ez fáj az fáj, de azért bejár mindenkit hátha még összeszed mellé valamit, vagy nem tudom, mi a cél..... Ráadásul azt sem képes megérteni, hogyha végre bevezetik a kijárási tilalmat sem kéne motorozgatni eljárni, de mintha a falnak beszélnék, vagy mintha fogyatékos lenne nem fog fel ebből semmit és annyira az idegeimre meg, hogy már kb le tudnám üvölteni a fejét ha hazaér, pedig soha nem szoktam ilyet csinálni. Az értelmesebbek igyekeznek otthon maradni, ő meg még a kezét is csak unszolásra képes megmosni evés előtt, úgy, hogy közben hajtogatja, hogy ő ezt már mennyire unja... Mintha nem lenne normális...
2020. márc. 20. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Dobd ki!
2020. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arról ne is beszéljünk, hogy szintén taknyos volt kollégájához megy, aztán meg kisgyerekes családhoz, ráadásul úgy, hogy ő sem egészséges, sőt, pont az új koronavírusra utaló tünetei vannak... Hihetetlen
2020. márc. 20. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Hülyék mindig is voltak, bár meglep, hogy eddig nem tűnt fel kivel van dolgod. :D
2020. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Huh, nem csoda hogy nincs otthon, előled én is menekülnék :)

29/F

2020. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért menekülnél előlem, mert idegesen írtam pár sort? Durva, hogy ennyire kiismertél
2020. márc. 20. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ne hallgassa 4-esre. Biztos magára ismert, mert ő is ilyen igénytelen és nehézfelfogású:)
2020. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyakran van ilyen baja a torka miatt, amíg nincs láza addig úgysem foglalkoznak vele, az pedig nincs, úgyhogy ebből a szempontból mindegy... Ha én elkapnám az ő hülyesége miatt akkor nem tudom, hogy mit csinálnék...
2020. márc. 20. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

#4 vagyok


"ennyire kiismertél" - pontosan, már az "idegesít" szóból, aztán még jött a többi... egy egyedülálló anyuka szokott így beszélni az 5 éves gyerekével :)


Erdőben dolgozok (tehát engem nem érint, mert a garázsból kocsival az erdőbe megyek, nem érintkezek emberrel).


Szerintem túlreagálod, és túl sokat aggódsz - szeretem a munkám, semmi mást nem csinálnék, és sokkal veszélyesebb mint most az utcán flangálni... pl. múlt héten markolókanálon ülve 6 méter magasan vágtam ketté a fát... télen meg a platón ültem mikor beborult a fával megrakott uaz az árokba, volt ugrás, aztán mikor láttam hogy még mozog a sofőr, röhögve beszóltam: "Huh, mégegyszer!"


Amúgy sosem hordok kabátot, télen is egész nap kint vagyok, és fülgyulladáson kívül úgy 8-10 éve nem voltam lázas, szóval ennyit a vírusokról...

2020. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Megszoksz, vagy megszöksz. Erre mit lehet mondani? Te választottad. :)
2020. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Szegény,megertelek! Költözzön el az anyjahoz,majd ha vége lesz akkor visszajön ha ennyi esze van!
2020. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!