Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legszebb bók, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszebb bók, amit a kiszemeltetektől/párotoktól valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Olyan mint egy álom..." Én voltam a kiszemelt srác,és egy lány mondta,csak én is hallottam...:D
2010. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az hogy: sose szeretet ugy senkit mint engem.

ö még akkor is szeretni fog ha én már elfeljtem.

és egyszer láttam hogy egy füzetbe irta nevem és rolam irt hogy értem dobog a szive..stb.... meg még sok szépet ÉS NEM IS A PASIM ÉS NEM IS VOLT SOHA :D

2010. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiszemeltem:

Egy életet is várnék rád... :)

2010. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
" mein schatzi":))
2010. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt mondta, mindig olyan lányra vágyott, mint én, mindig kiröhögtem. Főleg, mert én meg nem olyanra vágytam mint ő. És ezt ő is tudta. Egyszer felvilágosítottam az életről, hogy ha majd öreg és ráncos leszek, egyáltalán nem fog így odalenni értem. Akkor azt mondta, hogy neki én mindig ugyanolyan leszek, ha megváltozik is majd az arcom, ő azt nem fogja észrevenni. Aztán amikor elhagytam őt egy másik férfiért és azzal vígasztaltam, hogy majd ő is talál valakit, akivel viszonzottan szerelmes lehet, azt felelte, de hát kit találhatnék én, hiszen téged szeretlek. És azt mondta, elenged, mert nem vagyok rab, és nem akar kalitkába zárni.

Ezeket a szavakat sosem fogom elfelejteni. Nem tudtam szerelemmel szeretni, és ezt tudta az elejétől, azon kívül lelkibeteg, veszélyes ember volt, aki egyszer nagyon veszélyesen rám támadt. Mégis tőle kaptam a legszebb bókot életemben.

2010. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

20:34 vagyok

eszembe jutotthogy egyszer azt mondta ogy ha öreg elsz és haldoklik akkor arra fog gondolni hogy élete milyen szép volt hogy megismert egy ilyen lányt engem :) sajnálom hogy nem jártam vele mindig lutasitottam.

2010. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Olyan szép vagyok mint egy álom"...:$

"Annyira kiemeli a szépségem ha mosolygok"..:P

most már nem jut az eszembe..:)

2010. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Olyan a szemed, mint Kölcsey-nek
2010. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
xD
2010. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kiszemeltem :) "ó h estél volna el" (az orra előtt estem el a lépcsőn)
2014. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!