Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbálnád megmenteni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnád megmenteni? Vagy mások is élnek így?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes, nagy valószínűséggel ő sem. Idegesitenek bizonyos dolgai. Őt is az én egyes dolgaim. Haragszom is rá, mert hazudott többször és alapból is ilyen kamus, mint kiderult.

Emellett ő felszínes, én mély, igenyelném a mély beszélgetéseket.

A szex is volt már mással jobb. Annyira nem az esetem, de meg tudom kívánni.

Házasok vagyunk. Meg lehet ezt valahogy menteni? Ha igen, hogyan?


2020. márc. 23. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokszor nyomja a műmosolyt, meg a mű nyalat (bocsi), jajj kicsim, szívem, hiányozni fogsz, stb, közben meg többször kiderult már, h gondol rólam mindenfélet, negatív véleményet nem osztja meg.
2020. márc. 23. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek házasodtatok össze?
2020. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vakon voltunk. Akkor ezek nem latszodtak.
2020. márc. 23. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár erőltetni a dolgot, ha abszolút nem vagytok 1 hullámhosszon! Bár azt mondják, hogy "az ellentétek vonzák egymást", de senkit nem szabad semmire sem ráerőltetni, és ha semmiben nem vagytok azonos állásponton, akkor csak egy további huzavona lenne, egy házasságnak nevezett felesleges időtöltés, amiben egymás idejét pazaroljátok!
2020. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném, inkább adnék esélyt annak, hogy valaki mással legyek, aki jobban passzol hozzám!
2020. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert házasok vagytok, azért nem kell kínlódni és benne maradni egy kapcsolatban
2020. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

El kell keserítselek, de nincs arra garancia, hogy a másikkal jobb lesz!

Nincsenek egyforma emberek, és két egyforma lélek nagyn de nagyon ritkán találkozik, azokból lesz az éle végéig szerelem és házasság.

Sajnos ez nagyon de nagyon ritka!

Hidd el tudom, 3 házasságomat "taposom", és egyben az utolsót is, mert sem nem válok el többet, és így nem is kell más, másik házasság.

Azért mert az első házasságom nem sikerült, nem büntethettem a következő kapcsolatomat, ezért a házasság.

Visszakanyarodva az ember olyan, hogy semmi nem jó!

Ha nagyon szeretik az a baj, ha nem akkor az a baj, ha sok a szex az a baj, ha kevés az a baj, ha egyszerre akarunk elmenni valahova az a baj, ha nem az a baj!

Igaz a mondás egyébként, jobb szeretve lenni mint szeretni, élvezni, h a másik mindent megtesz értem... vagy még sem? Nem bizony. És az illetős em fogja csinálni egy életen keresztül ha nincs megfelelő viszonzás!

Na meg unalmas... Szóval én már azt az elvet vallom, hogy leülünk megbeszélni, hogy ez nekem kevés, ebből vagy abból több kell. Tudod csinálni kompromisszummentesen vagy nem? Nyilván van amit nem, akkor mérlegelek, hogy megéri e.

Én szexmániás vagyok, nagyon hiányzik az életemből az orális szex és az igazi nyelves, "nyálas" smaci! De a Kedvesem sajnos nem hajlandó ezekre, mert kicsit prűd, más, konzervatív neveltetést kapott. Nehezen viselem, de van szex, jó a szex vele, még is lemondok róla, mert tudom, hogy legalább mással sem teszi meg, helyén van az esze és a szíve! És igen, a szeretet, a gondoskodás, a jó de esetleg hiányos szex pont elegendő egy jó kapcsolathoz!

Én támogatom amit Ő szeret, és ugyan ez fordítva, vagy hagyom hadd foglalkozzon azzal amit szeretne (helyettem) még akkor is ha pillanatnyilag vacakul érint. Szóváteszem ha túlzásba esik, simogatva, szeretgetve, és ez visszafelé is érvényes. Szóval igen, mentsd meg a házasságodat, mert amit ebben hiányolsz és meglesz a másikban, lesz ami fordítva lesz, és erre sajnos mérget is vehetsz!

2020. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!