Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják, tapasztalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, tapasztalták többen is, hogy osztálytárssal nem jó összejönni, mármint nem ajánlatos. (? )

Figyelt kérdés
De ha mondjuk suli végén (úgy hogy 4.ben), év végén összejönnék valakivel, ugye az nem gáz?
2010. júl. 25. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a gáz vele, hogy minden nap találkoztok. És ha szakítotok úgyszintén minden nap találkoztok.
2010. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szóval ha évvégén akkor nem gáz. Szerintem
2010. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

:)


6 csajjal feküdtem le anno a gimis osztályból, még érettségi előtt.


sosem volt gond


20f

2010. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy sokan ilyen ostoba elvek alapján jönnek össze (vagy épp nem jönnek össze) a párjukkal, oszt sírnak, hogy nem azzal jöttek össze, akiért odáig vannak. Vessenek magukra, kcisit hallgattak volna az érzéseikre.
2010. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Taníthatnál valamit :D
2010. júl. 25. 23:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem ettőlfügg
2010. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Az én barátnőm az osztálytársam is és nem igazán vannak problémáink de ha szakításra kerülne a sor,akkor se lenne,csak nem hisztizve/anyázva kell elválni,hanem megköszönni az együtt töltött,kellemes időt és kész.Ugyan úgy lehet dumálni,programokat szervezni vele.
2010. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kölcsönös szimpátia esetén az ilyen szabályokat figyelmen kívül kell hagyni. De szerintem csak akkor érdemes ráhajtani, ha kölcsönös az érdeklődés.
2010. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért az annyira nem jó, ha állandóan "össze vagytok zárva", másrészt lehetséges, hogy tényleg nem sikerül jól a szakítás és az sokkal kellemetlenebb, mint gondolnád. Nem csak azért, mert valahogy mindenki vágja, hogy mi történt, hanem mert állandóan szembe kell nézned a múlttal. De láttam már nem 1 jól működő osztályos kapcsolatot.
2010. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, és ezt tapasztalatból mondom, nem jó a beltenyészet. Mégegyszer nem játszanám el, de ha már nem tart sokáig a suli, akkor nincs gond.
2010. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!