Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jó osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó osztálytárssal járni? :O

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam hogy "osztálytársakkal ciki járni", "meg osztály társsal nem kezdünk kapcsolatot".. De miért nem? Sose értettem igazán, már volt fiúm aki az osztály társam volt. Valaki megmagyarázná?
2011. szept. 6. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert ha szakítotok, akkor utána kellemetlen vele egy levegőt szívni.
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha szakítasz vele, akkor másnap 2 kan cigánnyal a háta mögött fog rád várni.
2011. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Mindenki ismeri a bibliai aranyszabályt: "Szeresd felebarátod!" Azonban létezik egy szabály, ami e felett áll: A Platina Szabály, mely kimondja Soha, soha, soha, de SOHA ne "szeresd" felebarátodat*. A Platina Szabály szerint az idők kezdete óta mindíg ugyanaz a nyolc lépés ismétlődik.

1. lépés: Vonzalom

A vonzalom azonnali és tagadhatatlan, és - bár láttad beleesni ebbe a csapdába a barátaidat (gyúnyosan röhögtél rajtuk) - úgy gondolod: Ez most más, a Platina Szabály Rád nem vonatkozik. És ez a második lépés:

2. lépés: Alkudozás

"Szerintem nem lesz gáz." - ezt gondolja mindenki, de akkor, jön a harmadik lépés:

3. lépés: Behódolás

A kapcsolatnak - legalábbis először - mindíg van haszna. Ez a negyedik lépés:

4. lépés: Előnyök

És már itt is van a következő lépés:

5. lépés: A fordulópont

Amiből következik a hatodik lépés (Végre rájössz, hogy óriási hibáztál, és ezzel most együtt kell élned.):

6. lépés: A Purgatóium

A kapcsolatectomia önmagában is igen kényes műtét, de a Platina Szabály esetén nem végezhető csak nagyon biztos kézzel. És ez a hetedik lépés:

7. lépés: Szembesítés

És minden más kapcsolatban ennyi volna, de a Platina Szabály esetében, mivel kénytelenek vagytok újból találkozni jön a nyolcadik lépél:

8. lépés: A csapás

Ez a Természet Törvénye.

2011. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert "Házinyulra nem lövünk"!
2011. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert sokkal nehezebb úgy odafigyelni órán, főképp akkor, ha még melletted is ül. Meg ha esetleg szakításra kerül a sor, kellemetlen lehet nap mint nap órákon keresztül összezárva lenni.
2011. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Az első szerelmemmel osztálytársak voltunk, majd 11 hónap után szakítottunk... Nem kívánom senkinek a maradék két évet, amit egymás mellett töltöttünk :S Nagyon kellemetlen, nehéz lezárni, ha minden nap látod.
2011. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
én sem értettem, amíg ki nem próbáltam. olyan fura ,ha valaki után vágyódsz de annyira mégsem teheted mer gondolnod kell arra is mi lesz ha meggondolja magát és neked fájni fog mint asz.r
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is jártam két hónapig az oszt társammal... de kb. 1 hónapba telt újra elépíteni a barátságunkat. Ebben az oda figyelésben viszont volt valami...jelentősen romlottak a jegyeim. De basszus akkor miért kell neki éppen az osztálytársamnak lennie??? :o :@ xD
2011. szept. 6. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Hogy romlottak a jegyeid, az a te hülyeséged. Hiába jártam vele 11 hónapig, hiába volt pokol a további két év, végig kitűnő voltam, pedig egyáltalán nem tanultam sokat.
2011. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát akiknek ilyen könnyen megy!!
2011. szept. 8. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!