Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lánybarát kivel 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lánybarát kivel 4 éve vagyunk legjobb barátok vagy baratnő akit 3 hónapja se ismerek?

Figyelt kérdés

2 hónapja már, hogy járok egy lánnyal akit szeretek. mindidáig minden tök jó volt vele, én vettem le a szüzességét, boldog voltam, szeretem is. aztán nemrég 2 hétig nem láttuk egymást. én elmentem nyaralni, aztán ő ment el nyaralni és pont nem tudtuk látni egymást. de amióta hazajött azóta nagyon megváltozott. nagyon furcsa nekem. ha ott vagyok nála én tvzek ő meg gépezik. de ez még nem is lenne olyan nagy gáz. de mostanában lekezelő és mintha le se szarna. tegnap irtam neki levelet facebook-on (mert nem találkoztunk mostse 2 napig) hogy mizu vele meg ilyenek aztán nem irt. irtam neki h 11kor leszek msnen várjon meg. nem volt fent. reggel beszéltünk és mondta hogy azért nem irt facebook-on mert nem tudott mire válaszolni.. és azért nem volt msnen mert fáradt volt és tvzett. kicsit szarul esnek nekem a dolgok..

aztán itt egy másik lány aki csak BARÁT!!! és tényleg csak az. heti többször is találkozunk, de mikor összejöttem a barátnőmmel akkor mondta hogy neki nem szimpi stb.. de mindig megtudtam oldani hogy találkozzak vele is meg barátnőmmel is.. sőt amikor barátnőm nyaralt mindennap együtt voltunk és szórakoztunk jó sokat. kérdezte hogy holnap találkozunk? mondom max estefele mert délkörül megyek barátnőmhöz. mondja jó neki csak 6ig lenne jó szal m1. aztán veszekedtünk kicsit és benyögött egy ilyen hogy "addig nem akar velem találkozni amig a barátnőm megvan".. nem értem pedig eddig is megtudtuk oldani hogy találkozzunk..

MIT TEGYEK????? kérek mindenkit normális választ adjon..

bocsánat hogy ilyen hosszu, és köszönöm hogy időt szántál rám.


17/F


2010. júl. 26. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
ha bnöd már nem törödik veled ak ezek szerint történt vmi a nyaraláson,beszélgess el vele h ak most mit akar ,mi legyen!!! ha nem akar semmit ak legyél a másik barátnöddel :)
2010. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem értem ,akkor te valószinüleg átverted a másik lányt,beetetted hogy nincs barátnőd valószínüleg,és most akkor miért csodálkozol ezen?
2010. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A haverínáddal szerintem ne veszekedj és tartsd a kapcsolatot mert ő mindíg ott lesz amikor szükséged lesz rá és a csajod már nem lesz. A csajoddal meg ülj le beszélgetni és kérdezd meg mi baja...
2010. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vannak akik többnek érzik magukat egyes nőknél ,hogy osztozzanak pasin
2010. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
00.31 nem értem hogy most miről beszélsz. az egyik a barátnőm a másik meg a legjobb lánybarátom aki mindent tud rólam..
2010. júl. 26. 00:34
 6/10 anonim ***** válasza:
memj ahhoz aki nyal neked szerintem
2010. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lánybarát kivel 4 éve vagyunk legjobb barátok
2010. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a lányhaverodhoz
2010. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én nem hiszek abba hogy fiu lány haver pláne egyeseknél
2010. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem, épp ezért javaslom őt...
2010. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!