Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az a nagyobb lúzer aki csajozik, de folyton elutasítják, vagy az aki nem is mer nőzni? (utóbbi volnék)

Figyelt kérdés
soha nem teszem me ezt mert nem kaptam még soha ún. bátorító pillantást .rám sem néztek még soha.akkor mi értelme lenne??szóval ki a nagyobb lúzer?
2010. júl. 26. 04:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi legyen már talpra esett, és merjen megszólítani egy nőt.

Az kevésbé gáz, ha valakit folyton elutasítanak, de azért elgondolkodtató, hogy vajon miért.

2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Azért utasítják vissza,mert nem elég jó.

Amúgy én sem nagyon szoktam már megszólítani őket.Nem kell az,hogy egymillió egyedszerre is gúnyosan vigyorogjanak rajtam.

2010. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen pesszimistán hozzáállni, ismerkedni kell csak lányokkal és kész.Az a lúzer aki meg sem próbálja, aki megpróbálja és nem sikerül neki az nem lúzer, mert megpróbálja.Azokat a lányokat pedig megvetem akik lúzernek tartják azt a pasit akit elutasítanak, ők könnyen beszélnek mert nem nekik kell pasizni.
2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most versenyezni szeretnél?
2010. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Őszinte gonosz válasza:

1. Aki mer, az nyer. (Aki merít, az nyerít.)


2. Szemtelennek áll a világ, ( szemes csak a kukorica ).


Próbálkozz basszus, legfeljebb elküldenek. És??! Belehalsz?! Minél többet próbálkozol, annál többet hibázol - és ha okosan tanulsz belőle, minden egyes sikertelenség közelebb visz a győzelemhez!


Aki nem próbálkozik az a lúzer!

2010. aug. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!