Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy rendes, kedves, megértö lányt? 18/F

Figyelt kérdés
Szinte lehetetlen olyan lányt találni aki szívböl kedves,aranyos,szerény :S pedig szerintem ezzek a lányok mindikinek jobban bejönnének....nem ezzek a mai ....-ok tisztelet a kivételnek =/
2010. júl. 26. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
irj egy privit.:D 16/L
2010. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
suliba a gyökér részlegnél, de szerintem te ott már jártas vagy:)
2010. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a lelki dolgokra is kíváncsi vagy, akkor a netes levelezés mindig jó dolog. Rengeteg társkereső van dugig emberekkel, mert nem tudják, hol keressék az t a másik normális embert, akivel nem lehet éjjel találkozni a diszkókban, mert egyszerűen neki az kevés. Én így ismertem meg a férjem 4 évvel ezelőtt! Szerintem nézz körül és beszélgess. Pár levél után kiderül, kinek-mi van a fejében, és a találkozáskor a vonzalom is. Talán lesz 10 felesleges randid, de megéri, ha a végén megtalálod! :) Sok szerncsét! L27
2010. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nah mindjárt jönnek a szexéhes 14-18 éves lányok írni neked :D
2010. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10 16

kíváncsi vagyok hogy nézhetnek ki...xD

2010. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen csajok írhatok nekem is privit.

16/F

2010. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én utcámba találnál, de mivel baromi messze vagy néz körül a te utcádba:P

18L

2010. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A net valóban jó tipp. A tipikus társkereső oldaalkon azért óvatos legyél. Általában csak szexéhes tinik meg buta libák vannak akik hobbipasikat gyűjtenek. Komoly kapcsolat úgy általában nehéz kiépíteni. Ettől függetlenül próbálkozhatsz utcán, szórakozóhelyen, de ott ekvésbé valószínű. Kulturális rendezvények, sport, na ott már talán nem a tinirib...k tanyáznak tömegesen.
2010. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is egy ilyen lany a vagyam :) 21f ... meg nem volt baratnom (nem vagyok ronda es senem tulsolyos ..olyan atlagos)
2010. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen kellene..csak fiúba...:)

18L

2010. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!