Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy rendes fiút magamnak akivel komolyabb kapcsolatba is kerülhetnék? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves leszek 2 hónap múlva.Eddig 3 barátom volt. De még egy rendes fiút sem találtam 14-16 év között akinek nem csak "azért" kellettem volna =/ szeretnék egy olyan normális fiút találni aki nem a testemért szeret hanem azért amilyen igazából vagyok.
2010. máj. 29. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
bocs de nekem is csak "arra" kellenél.
2010. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen mit vársz?
2010. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerintem erre még várnod kell.

14 éves vagy, ezért alig fogsz olyan fiút találni aki komolyan vesz.


Várj 2-3 évet és utána gondolkodj ezen. Addig is összpontosíts a tanulásra és a barátaidra. Ilyen fiatalon, még ne menj bele semmi komolyba. Ha meg csak kihasznál valaki, akkor állj tovább gyorsan.

2010. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
a fiúk nem szeretnek a testedért,azt csak használják. ne téveszd össze itt a dolgokat bazze.
2010. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
jújj hallod elvagy késve :S jó pasit egy csaj csak 11 és 12.- éve között talál -.-". Mindegyik 14-16éves ezen siránkozik. Basszus próbálkozzatok. Kérdezd meg anyudat, neki se biztos apud volt az első pasi az életében. Legalább tapasztaltabb leszel és elővigyázatosabb.
2010. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nem könnyű. Régen (33 éve, amikor én voltam 14 éves srác) is nehéz volt (nem is találtam - sőt az igazit csak 33 éves koromban), de most talán még nehezebb.


Olyan srácok között nézz körül, akik jellegtelennek látszanak, visszahúzódóak, esetleg nehezen, vagy sehogy nem barátkoznak, de okosak/valamihez nagyon értenek. Ezek kincset érnek, és nagyon meg fognak becsülni. Sok-sok türelem kell hozzájuk (mert nem macsók, akik az átlagos helyzetekben "hozzák az elvárást", azaz átlagosan viselkednek), de szerintem neked megéri "befektetni".

2010. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Türelem...egyszer majd eljön Ő is. Még nagyon fiatal vagy..
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

na hát igen számítottam ilyen válaszokra...

De én nem olyan fiút keresek aki mellet az egész életemet leakarom élni....hanem ismerkedni szeretnék rendesebb fiúkkal =)

Fiatal vagyok..erre csak annyit hogy igaz..de attól még lehet próbálkoznom...

2010. máj. 29. 20:16
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha nem olyat keresek "akik mellett le akarod élni az életed" akkor minek tetted fel a kérdést? már bocsi :D
2010. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
mért itt csak életre szóló házasságokat lehet kötni? és arról kérdezni? én csak a 14 és 16 év közötti fiúk és lányok válaszaira voltam jobban kíváncsi.. és olyan helyekre ahol lehet ilyen rendes fiúkkal ismerkedni =)
2010. máj. 29. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!