Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék magamnak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék magamnak 1 lányt, ha én külföldön dolgozok?

Figyelt kérdés

Amikor otthon vagyok akkor nagyon sok lánnyal találkozok,de nagyon sok lányon csak azt lehet észre venni hogy csak a pénz érdekli.Akin meg látom,hogy komolyan gondolja az fél elkezdeni velem valamit is mert elég messze vagyok.

2 éve vagyok kint és még mindig egyedül.

Remélem itt meg kapom a választ!


2009. jún. 4. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időt töltesz itthon? Ha kint albérletben laksz egy komoly lánnyal akár össze is költözhetnél, persze csak ha mindketten úgy gondoljátok, és nem lenne túl korai. Egyébként gondolom nem napi 24 órát dolgozol, próbáltál már kint külföldön szétnézni nők között ? :)
2009. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volna rá esély hogy ki jöjjön és velem éljen.

Nem tudom hogy voltál e már Angliában,de én már tudom miért sziget ország!Mert nagyon csunyák az angol lányok,meg bolondok is! :D

Amugy 1 évben 4-5 alkaéommal vagyok otthon 2-heteket

2009. jún. 4. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

én barátom nem is magyar, megismerkedtünk egy este amikor itt volt Magyarországon, egymásba szerettünk és kiköltöztem hozzá Olaszorszgba. persze nem túl jó mert én egyáltalán nem tudok olaszul és érettségim van, de így ezzel nem igazán sokat kezdhetek itt Olaszországban ami a munkalehetőségeket illeti. dehát örülök hogy kijöttem hozzá mert szeretem. persze ezt mégsem akarom hogy így menjen a végtelenségig hogy ő eltart és én semmit nem tudok csinálni még ha ez így most jól is működik, dehát egyelőre ez van, ez volt az ára hogy együtt legyünk mert neki fontos volt a karrierje és nekem még lényegében semmi veszíteni valóm nem volt, otthon még nem kezdtem akkor semmibe. de meg fogjuk ezt biztos oldani és valamibe kezdeni fogok, majd jön vmi ötlet, ettől nem félek =)

de Anglia sokkal egyszerűbb. ha szeretne téged a lány, biztos elmenne veled bárhova szinte, de Anglia tényleg nem nagy ügy, hisz angolul ki nem tud már? ott még nagyobb esélyjel is találna munkát ő is. jó, nem pont most amikor a válság van, de majd csak elmúlik a válság és akkor tud majd találni munkát a lány is.

19/L

2009. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha Anglia, akkor megértelek.. van kint ismerősöm(lány) itthon elég rossz tanulónak számított, ott meg rögtön 3 osztállyal előrébb rakták, mert túlképzett volt:D ha a kiköltözés megoldható mindkettőtöknek szerintem érdemes belevágni :) első voltam
2009. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

El mondom még1szer....

Nem azzal van baj hogy ki jöjjön hanem,hogy KI jöjjön :D

Szal azzal van baj,hogy nem tudok senkivel meg ismerkedni ugy hogy jol meg ismerjük egy mást és ki jöjjön ide!

Amugy köszönöm hogy foglakoztok a témával!

Köszi "ELSÖ"

2010. febr. 21. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!