Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Külön élő párok! Ti most akkor hónapokig nem fogtok találkozni? Vagy mi lesz?

Eddig bíztunk abban, hogy május-júniusra lecseng a dolog, addig nagyjából okés is lenne. De mostmár azt mondják a legtöbben, hogy a nyárnak is annyi, TALÁN szeptemberre vége lesz. Akkor ti nem fogtok találkozni hónapokig? Hogy oldjátok meg?

márc. 26. 20:32  Privát üzenet  

A válaszok
Lazy Lover nevű felhasználó válasza:

Nincs társam de azt mondják a haverok valahogy ki bírják az időt vagy nem....

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 20:47 Privát üzenet

Én mondjuk most épp nem vagyok kapcsolatban, de ez sztem nyilván attól függ, hogy milyenek a körülmények és mennyire felelősségteljesek az emberek.

Nyilván ha van autója az egyiknek, akkor jóval kisebb arra az esély, hogy megfrtőződjön / megfertőzzön másokat... akkor az úgy sztem oké, ha beszáll az autóba, elhajt a párja lakásáig, leparkolja a kocsit, felmegy, elvannak otthon és utána ugyanígy visszamegy.

Ha meg nem... aki felelősségteljes és nem önző, az nem fog buszozgatni-vonatozgatni, és kibírja azt a pár hónapot. A jó kapcsolatok kibírják. De azért degeneráltak vannak mindenhol (pl. a kérdező, aki azon hisztizik a családi kapcsolatok alatt, hogy az anyja nem akarja a pasijával elengedni, és akkor hogy fog dugni).

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 26. 20:52 Privát üzenet
Mindenkinek más a sztorija, de a kérdésedre válaszolva én a barátomhoz költöztem.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 26. 20:53 Privát üzenet
Mi összeköltöztünk, eredetileg nyár közepére terveztük volna. Szerintem ja valakinek megvan rá a lehetősége, még nem késő, még megteheti.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 26. 20:53 Privát üzenet
Már miért ne találkoznánk? Nem tartozunk a veszélyeztetett réteghez. És ha dolgozni eljárhatsz... akkor majd pont a párodhoz nem. ne nevetess.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 26. 22:45 Privát üzenet
Àtmrhetnek egymáshoz napokra, itt egy darabi utàna pedig ott. Nekem sajnos nem àll fent jelenleg ez a “problèma”.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 26. 22:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Összevesztem a barátommal, mert nem tudunk találkozni, mit tehetnék?
A párom kamionozik és amikor hazajött nem szerettem volna vele találkozni nehogy elkapjak tőle valamit erre nagyon összeveszett velem. Hogyan engeszteljem ki?
Van itt olyan (külön városban élő) pár, akik a koronavírus lecsengéséig nem fognak találkozni egyáltalán?
Heti egyszer hajlandó talàlkozni 6-9 óràra, még együtt sem alszunk. Engedjem el ezt a kapcsolatot?
Mit gondoltok egy olyan nőről, aki hónapokig ismerkedik veletek a neten, de végül találkozni nem akar?
Ti hogyan küzdöttetek meg azzal, h a párotokkal hónapokig nem tudtatok találkozni? Milyen következményei voltak? Mennyi idő kellet, h megszokjátok ezt az állapotot? Részletek lenn!

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!