Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egyszer hajlandó talàlkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egyszer hajlandó talàlkozni 6-9 óràra, még együtt sem alszunk. Engedjem el ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mivel van köztünk 70 km, és több műszakban dolgozunk, amik néha pont ütköznek egymàssal, így azt tudtuk mikor összejöttünk hogy csak hétvégente fogunk talàlkozni. 2 hónapja vagyunk együtt. Ez idő alatt viszont kiderült, hogy ő nem úgy gondolja a randikat ahogy én. Én azt hittem ha úgy dolgozunk, már péntek délutántól vasárnapig együtt leszünk, de legrosszabb esetben is szombat estétől vasárnap estig. Én egyedül élek, minden adott egy együtt töltött hétvégéhez. Ehhez képest, ebben a 2 hónapban 2 szer aludt velem, akkoris úgy, hogy este eljott, másnap delelott délben hazament. Neki amúgy annyi elég a talàlkozàsból hogy vasárnap velem tölt 6 max 9 óràt délután. Nem gondoltam rà eddig hogy csak szexpartnernek tart, hivatalosan együtt vagyunk, bemutatott a barátainak is, terveztük hogy fél év múlva összeköltözünk ha minden jól megy. De nem mennek jól a dolgok.... Amikor kimutattam, hogy nekem ez a heti pár óra nem oké annyira, akkor azt vàlaszolta hogy sajnàlja de neki van màs elfoglaltsága is hétvégente (maszek munka, csalàdi események a szülőkkel, rokonokkal) Tulajdonképpen mindig úgy zajlik le köztünk a hétvégi találkozó megbeszélése, hogy ő péntek körül méltóztatja megmondani hogy mikor tud jönni egy délutánra, nekem nincs beleszólàsom, illetve én vagyok az aki hozzà igazítja a programjait. Ő magàhoz soha nem hív, én egyszer utaztam el hozzá, de ő a szüleivel él még, szóval ott elég korlàtozottak a lehetőségek. Annyira rosszul esik ez az egész, elkezdtem beleszeretni, de minden hétvégén csalódást okoz ezzel, majd jön 6 nap szenvedés amikor nekem nagyon hiányzik és csak neten beszélünk. Most hétvégén össze is vesztünk ezen még üzenetben, mert megint irreálisan kevés időre akart volna találkozni, most mondta azt hogy sajnálja de van más elfoglaltsága is nem csak én, ebből oda jutottunk hogy el sem jött egyaltalan, úgy össze vesztünk. Próbáltam délelőtt bekülni vele, hogy mégis talàlkozzunk, hiszen már egy hete nem làttam, de leràzott azzal hogy betegnek érzi magàt, és azóta nem is beszélünk. Jobb volna elengednem ezt az egész kapcsolatot?
2020. márc. 1. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Azt is bánom, hogy elolvastam. Nekem erre nincs időm. És irigylem, hogy másnak van.
2020. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolatot?? Ez nen kapcsolat ember!
2020. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, ez a férfi semmiféle késztetést nem érez arra, hogy találkozzon veled. A leírtak alapján neki nem fontos ez az egész, nem szeret, nem tisztel, és főleg nem ugy tunik mintha komolyan tervezne veled. Mire vársz még?
2020. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Huu sajnálom nagyon. De ez nem kapcsolat csak szexkapcsolat. Nem leszel vele boldog. És sztem nem is tudsz benne megbízni.
2020. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez soha nem is volt kapcsolat. Szóval engedd el.
2020. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Játszik veled. Ez sajnos csak neked fontos, neki egyáltalán nem. Ha nem akarsz magadnak több fájdalmat, engedd el!
2020. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, én vagy 20 évig jártam 90 km-re dolgozni.

Nem több műszak, igaz, éso djuk háti 3szor.

Ha szeretné, rég ott élne veled

2020. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!