Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kamionozik és amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kamionozik és amikor hazajött nem szerettem volna vele találkozni nehogy elkapjak tőle valamit erre nagyon összeveszett velem. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Kint kellett neki lenni most 2 hétig és amikor hazajött akkor eljött hozzánk de nem engedtem be mert nehogy elkapjon valamit.Ez csak ideiglenes állapot 1-2 hétig utána nem lesz ilyen de most nagyon félek hogy elkapok valamit és tovább adom a szüleimnek. Erre ő úgy reagált hogy nagyon kiakadt.De mint még soha.Tényleg nem láttam még így.Káromkodott,becsapta a kapunkat a kocsi ajtaját és úgy bevágta amikor elment hogy azt hittem leszakad.Azt mondta hogy haza se jön inkább mert minek jöjjön ha nem várja itthon senki meg hogy az lenne a minimum hogy vacsorával várom meg egy csókot adok neki és megölelem de még ennyit se várhat el tőlem. Hívtam de nem veszi fel a telefont, face-n is írtam neki meg sms-t is de nem válaszolt. Lassan indul vissza és szeretnék tőle elköszönni. Még sose ment el köszönés nélkül és attól tartok hogy most el fog és ezzel vége lesz a kapcsolatunknak.Nagyon szeretem őt de félek vele most találkozni. Lehet hogy annyira megharagudott hogy soha többet nem keres?Együtt vagyunk egy ideje és a szüleim is nagyon szeretik őt de még így kiakadva nem láttuk..
2020. márc. 22. 18:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem szóltál neki előre?
2020. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De,de elértettük egymást ezek szerint
2020. márc. 22. 18:55
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezt nagyon sokan ugyanígy reagálták volna le mint ő....
2020. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer azt írod, hogy nem akarod, hogy elkapja, utána meg, hogy te.

Most akkor melyik?

Gondolom, az előbbi.

Az eszedbe se jut, hogy te a boltban több emberrel találkozol, mint az úton szerencsétlen. És nekik plexi és fertőtlenítő is van most már, nem csak úúúgy mennek. Én se állnék veled szóba, ilyen buta embereket zárok most éppen ki...

2020. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4, vagyok, hozzátenném, mint ő az úton egy év alatt
2020. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétan nem engedted belépni a házba??

Én is húztam volna el a francba...


Legalább egy maszkkal megdobhattad volna, hogy vegye fel aztán max a vacsorát külön helységben megeszi. De azért nem kellett volna elküldeni

2020. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Nem tudom. Ên kamion sofőrökkel dolgozom nap mint nap. Itt is nagy a pánik a dolgozók részéről, mert hát elég sok sofőr mellőzi az alapvető higiéniát. Hozzánk kijött egy orvos, aki esküdözött ége-földre, hogy nem kaphatjuk el a vírust. Én meg úgy vagyok vele, ha itt nem, ahol karantén nélkül is átjönnek olaszból... akkor sehol máshol sem fogom. Így én ezt el is engedtem.


Viszont ebben az időben ez a ridegség különösen rosszul eshet neki, mert most minden kamionosssal, fuvarozóval, úgy bánnak mindenhol mint a leprásokkal. Szerintem a párosnak is ezért fáj ez, mert bárhová megy, még országhatáron belül is szállítana, akkor is mindenhol tartják tőle a távolságot, minimalizálják az érintkezést vele, csak kesztyűben vesznek el tőlük bármit... stb.

Most olyan helyzetbe kerültél, ahol választanod kell, hogy az emberségednek engedsz, vagy a pániknak.

2020. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Azigen... nem csodalkozom rajta. Meg is érdemled.
2020. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Én is kiakadtam volna és soha nem is keresnélek.
2020. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem írod, melyik országokat érintette. A határon biztosan jól leellenőrizték őt, de tovább engedték, tehát nála minden OK.

Ha ö fontos Neked, akkor igyekezz felvenni vele a kapcsolatot és tisztázni a helyzetet.

Nem szeretnék ilyen fogadtatásban részesülni, még koronavírus idején sem. Ölelés és puszi előtt (még ha nem is ajánlják ezeket) lehetett volna egy alapos arc- és kézmosás.

2020. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!