Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme? Ezen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme? Ezen lehet még segíteni!

Figyelt kérdés
A párommal már 3eve együtt vagyunk voltak kisebb nagyon problémák eddig is. Egyszer már szakítottunk de megbeszéltünk mindent és tiszta lappal indultunk. Egy ideje mar azt hittem minden jó mert megbeszéltunk mindent tok jól kijottunk, sokat hulyeskedtunk. Azt tudni kell hogy ő már rég óta kuzd viselkedési problémákkal. Mikor ideges nem figyel rám ha bánt valami nem hallgat meg mert csak a saját sérelme a fontos abban a pillanatban. És abban az állapotában olyanokat vág hozzám ami nagyon rosszul esik tőle. Ez régebben is jelen volt aztán végül sikerült megbeszelni. És jól ment minden. Viszont ha jön egy mélypont a kapcsolatba akkor megibt elojon. Nem mondom magam hibátlannak mert van hogy én sem úgy szólók hozzá ahogy kéne. Vagy számon kérek rajta dolgokat flegman beszélek vele. Viszont ő olyankor annyira mélyponton lesz hogy másból nem állunk csak veszekedésbol. Aminek nem akar vége lenni. És csúnya vége szokott lenni. Ami a keze ügyébe kerül rombol úgy elborul az agya hogy rá sem lehet ismerni. Mintha nem is ő lenne. Végül mikor lenyugszik Meg bánja és sír hogy ne haragudjak nem akart megbantani. De mostanában sok mindent magába folyt úgy érzi nem hallgatom meg nem mer sok mindent elmondani mert fél a reakciomtol. Nagyon eltavolodtunk. Nem tudom mit tegyek. Szeretem meg de ezek a veszekedések annyira durvák tudnak lenni hogy nem tudom helyesebb lenne e szakítani vagy sem.az jár a fejemben mennyire jó volt egy pár napja nem veszekedtunk ha el is kezdtünk volna elhulyeskedtuk. Most viszont kis apróságokra ugrik. Amit meg is lehetne beszélni normálisan :( nem tudom mit csináljak
2020. márc. 27. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

És neked erre van szükséged egy ilyen kapcsolatra, egy ilyen életre?


Vagy inkább keresel majd olyan társat aki mellett békesség van, nyugalom, önmagad lehetsz, nem lesz semmi amitől félned vagy tartanod kell, aki mellett mindig vidám lehetsz?

2020. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod agybeteg, mentálisan nincs teljesen rendben és lehet, hogy Aspergeres is. Legalábbis az én volt barátnőm negyed ennyi dolog mellett erre a konklúzióra jutott velem kapcsolatban.
2020. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem semmikep sem lenne jó így élni huzamosabb ideig ha ez így megy

Viszont azért vagyok még mindig mellette mert amíg nincs ez a hülyeség addig annyira boldognak érzem magam mellette és akkor igazán érzem hogy szeret. Viszont amikor elojon ez a viselkedése akkor tény hogy nem vagyok boldog és mintha nem az lenne akit szeretek és akit Meg ismertem.

2020. márc. 27. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

De ezzel csak az éveidet pazarlod el.


Ez majdnem olyan mint egy távkapcsolat, amit át kell gondolni, megéri hetekig várni a másikra hetekig elviselni, hogy nincs veled, kb 1 vagy 2 szép napért cserébe??


Nálad kb ugyanez, megéri a szenvedés és kínlódás azért a kevés jóért.


Nem vagytok 20 éve házasok, nincs gyerek (hál istennek) nincs közös hiteletek....nincs semmi amiért meg kéne gondolni azt, hogy meddig maradj benne.

2020. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért érzed azt hogy mikor nem dühöng akkor "boldog vagy", mert akkora kontraszt és hullámzás van a kapcsolatotokban, hogy a nem dühöngő időszakok olyan érzés mintha a mennyország lenne. Ha kiszakadsz majd egyszer és egy év után visszanézel, fogod majd a fejed hogy mit tartottál boldogságnak, mikor köze nem volt hozzá. Az biztos hogy nem kis gondok vannak nála fejben, több annál hogy ezek random veszekedések lennének.


Viszont leírod hogy te is hozzáteszel ehhez, tehát tudod milyen, de ettől függetlenül flegmázgatsz vele, mintha direkt drámákat akarnál és dühöngő reakciót tőle. Pont hogy neked kéne félned az ő reakciójától, nem fordítva, szóval itt szerintem esélyes hogy mély problémák vannak mindkettőtöknél.


Ami a szakítást illeti, rajtad múlik hogy milyen életet akarsz élni. Ha a fentit, akkor maradj vele, ha nem így akarod folytatni, akkor ki kell lépni belőle. Viszont ahogy mondtam, neked is érdemes magadba nézni és gondolkodni hogy miért jó az neked mikor te küldöd a dühöngőbe. A szakadásnál számolj azzal is, hogy nagyon kemény lehet, akár öngyilkossággal fenyegetőzik ha elhagyod, ugyanis általános szokott ez lenni az instabil embereknél.

2020. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csajodnak kell egy pszichológus
2020. márc. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!