Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme így egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve élek együtt és az elején hatalmas volt a fel lángolás és a szerelem de ez mostanra már elmúlt, már csak szeretetet érzek iránta. A szexuális kapcsolatunk is egyre rosszabb. Alig kívánom vele a szexet. Nem vonzódok hozzá szexuálisan. Boldog vagyok vele és ettől függetlenül jól érzem magam vele de nem tudom hogy ennek hosszabb távon van e értelme. /N
2020. márc. 15. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Saját vélemény, de szerintem nincs értelme. Ez inkább barátság. Én is így voltam a párommal, de bő 1 hónapja szakítottam vele. Az hogy jól elvagyunk valakivel sajnos nem elég egy kapcsolathoz.


F

2020. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Miért egyre rosszabb a szexuális kapcsolatotok? Mit tesztek azért, hogy ez ne így legyen? Egyáltalán a barátod tudja, hogy te így érzel? (a tudja próbál ellene tenni? ) ...


Szerintem az normális, hogy a fellángolás alábbhagy de ha komolyan gondoljátok a dolgot akkor mindkettőtöknek kéne azon dolgozni, hogy működjön a kapcsolatotok.

2020. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem is kapcsolat.
2020. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

En mikor összeköltöztem a párommal es kezdtem totàlisan kiàbràndulni, utàlni vele a szexet is màr en gondolkodas nélkül szakitottam is, nem kellett ehhez a gyk sem meg uj kapcsolat sem. Annyit tudtam csak hogy nem tudok màr hozzà sem érni.


Neked miért kell egyàltalàn a gyk ehhez?

2020. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 év után nem szabadna eddig a szintig eljutni. Lehetne értelme, ha megkeresnéd magadban az okokat, és megbeszélnétek. A szenvedélyt lehet gerjeszteni, ha egyébként jól működik a kapcsolat.
2020. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 év az még bőven a csillámpónis időszak, ha már ilyen rövid idő alatt itt tartotok, annak nem sok értelme van. A szexért tenni kell, fel lehet dobni helyszínnel, pózzal, bármivel, a kapcsolat ugyanez: sok közös programmal, utazással, élménnyel fellendíthető, ha mindketten akarjátok. De a soraidból azt veszem ki, hogy te ezt nem akarod.
2020. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Halott ügy.
2020. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinted van?


Bárki meg fogja mondani, hogy nincs.

2020. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme.
2020. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!