Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom nem akar adni a csokijabol, direkt szivat?

Figyelt kérdés
Nem vicc. O nem szereti annyira a csokit, csak ezt a fajtat, en meg ezt is. Kb egy honapja all mar a szekrenyben az a rohadt tabla, en neha veszek magamnak de most nincs itthon, neki meg ott az a hulye bontatlan tabla amire ra se nez miota megvette, de nem engedi, hogy egyek belole. Amugy egy 300gr-os Milka, szoval nem az egeszet akarnam befalni. Mi a francnak vette, azert hogy bosszantson vele?! Komolyan felidegesit.
2020. márc. 27. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

"de most nincs itthon"


Mi gátol meg akkor abban, hogy lakmározz?


Egyébként viccet félretéve szerintem bunkósság az ilyen. Én legszívesebben, ha lenne barátnőm és édesszájú lenne és lenne mondjuk valami kedvenc csokija akkor vennék neki egy raklappal vagy legalább 100 darabbal belőle. Sose sajnálnék tőle semmiféle ételt. Nem is értem mit érez aki sajnálja a párjától ezeket a dolgokat.

2020. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csoki nincs itthon nekem, a baratom itthon van. Meg igazabol mindig megeszem a csokijait kerdes nelkul, ugyhogy errol akarnek leszokni, de MAGATOL NEM AD, mikozben neki latszolag nem is kell?! Normalis ember ha vesz valamit azt azert veszi, hogy megegye, nem azert, hogy honapokig tarolja a szekrenyben.
2020. márc. 27. 23:50
 3/14 opened paradise ***** válasza:
61%
Megjött?
2020. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem jott meg. Mar elmult. Csak csokit akarok enni, mert sorozatot neznek es csoki nelkul nem jo. Muszaj valamit enni kozben.
2020. márc. 27. 23:53
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Éjfél van, ilyenkor már ne egyél csokit, mert éjszaka rádrakódik zsírként.
2020. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem edd meg, és vegyél neki egy másikat helyette, amikor legközelebb mész boltba.
2020. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

ez most nem komoly, ugye?

tényleg léteznek ilyen emberek, mint a kérdező?

2020. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Kijárási tilalom 0. nap, összezárva egy nővel.

Talán ma vagy tegnap merült fel bennem, hogy lehet jó lenne nekem egy nő, nem lenne ilyen egysíkú a karantén hetek óta. Hát, lehet jobb ez így.

2020. márc. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Te beteg vagy. Ez a legnagyobb problémád? Lehet csak dagadt vagy és nem akarja hogy tovább hízz:D
2020. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Kérem szépen ez egyértelmű szakítóok.


Úgyértem a férfi részéről.

2020. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!