Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom nem akar adni a csokijabol, direkt szivat?

Figyelt kérdés
Nem vicc. O nem szereti annyira a csokit, csak ezt a fajtat, en meg ezt is. Kb egy honapja all mar a szekrenyben az a rohadt tabla, en neha veszek magamnak de most nincs itthon, neki meg ott az a hulye bontatlan tabla amire ra se nez miota megvette, de nem engedi, hogy egyek belole. Amugy egy 300gr-os Milka, szoval nem az egeszet akarnam befalni. Mi a francnak vette, azert hogy bosszantson vele?! Komolyan felidegesit.
2020. márc. 27. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
" Felnőtt párkapcsolatok " kategória. Szerintem te egy 7 éves szintjén van. Tessék visszamenni játszani!
2020. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Edd meg nyugodtan. Aztan ha legkozelebb elmesz a boltba, veszel egy ugyanolyat, es visszateszed. Ha "ra se nez", ugyse veszi eszre.
2020. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Oh! De szep is a szerelem! EN csokim,EN penzem,EN kajam,EN EN EN....
2020. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csajom ilyen!!!

Tele van a szobája csokoládéval, cukorkával, mindennel, a legtöbb több éves! Soha az életben nem eszi meg. Folyton kap ilyeneket, és sosem nyúl hozzá egyikhez sem. Már amikor 8 éves csokoládét találok nála, ami meg van penészedve, azt sem akarja kidobni.

De ha hozzá merek érni valamelyikhez amelyik csak fél éves még, akkor ki van akadva, hogy ő majd azt megeszi.

Vannak ilyen emberek. Én má nem kurom fel magam rajta.

2020. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!