Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha spermás ujjal ujjazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha spermás ujjal ujjazott meg, attól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátom rám élvezett, és letörölte zsepivel, aztán megujjzott... leheth került egy kis sperma letörlésnél az ujjára. Ez baj? Ettől ugye nem lehetek terhes, mert a sperma nem él levegőn... ugye? csak mert 4 napot késik a menszeszem és kezdek parázni, pedig semmi olyat nem csintunk am miatt lehetne... csak biztosra akarok menni :D

17/L


2010. júl. 26. 12:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes igen..
2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes de több esélyed van azért rá mint egy szűz lánynak. :S
2010. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
ha a sperma levegőt kap akkor elhal
2010. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
szűz vagyok
2010. júl. 26. 12:41
 5/23 A kérdező kommentje:
ma 12:40! énis erről beszélek L:) de akkor mér írják sokan az oldalon hogy lehet terhes az illeztő?
2010. júl. 26. 12:42
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Levegőn sem ha el rögtön! Én is úgy tudtam, hogy pár perc alatt kampec nekik, de nem! Van ovulációs mikroszkópom, egyszer kíváncsiságból megnéztük rajta az ondót is. Szépen látszott, ahogy ficánkolnak. A durva az, hogy még fél-egy óra elteltével is volt köztük mozgó egyed úgy, hogy szét volt kenve a cucc a hideg tárgylemezen.


Szóval nem árt az ilyesmire figyelni. Ettől függetlenül szerintem millió az egyhez, hogy ebből baba legyen. Ha ennek az esetnek van már két hete, akkor érdemes csinálni egy tesztet, hogy megnyugodj!


25/L

2010. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
francokat hal el... ez marhaság. miért halna? ott van neki egy cukros folyadék, ami védi, és vígan eléldegél benne egy ideig. amikor valaki ondót ad azért, hogy másoknak gyerekük lehessen (lombikprogram), akkor is kap levegőt, és nem hal el, szóval ez egy nagy marhaság. igen, ha odaszárad valahova, akkor órák alatt elpusztulnak. szóval lehetsz terhes, bár kicsi eséllyel, de miért nem lehet KEZET MOSNI?
2010. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
mert mikor mindketten be vagyunk indulva egy újabb "menetre,", akkor nem fogom leállítani a barátomat, és aztmondani neki, hogy "előbb mosd meg a kezed" :D de ezekután lehethog ymégis ez lesz... vagy nem lesz következő menet egy ideig:))) mert elég ideges vagyok ettől most :S már hónapok úóta sosem késett, meg sosem jött meg előbb, pontosan jkött meg, csak most nem:?S
2010. júl. 26. 12:53
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
istenem...-.- mert meddig tart megmosnia a kezét? nehogy már ettől lekókadjon szegény... megérdemelnéd h terhes legyél!! ha csak azért nem mos kezet, mert már be van indulva..akkor legyen kisbaba..
2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
kap*d be:)
2010. júl. 26. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!