Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha spermás ujjal ujjazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha spermás ujjal ujjazott meg, attól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátom rám élvezett, és letörölte zsepivel, aztán megujjzott... leheth került egy kis sperma letörlésnél az ujjára. Ez baj? Ettől ugye nem lehetek terhes, mert a sperma nem él levegőn... ugye? csak mert 4 napot késik a menszeszem és kezdek parázni, pedig semmi olyat nem csintunk am miatt lehetne... csak biztosra akarok menni :D

17/L


2010. júl. 26. 12:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hát már bocs, de csatlakoznom kell a 13:11-eshez, most komolyan mondod hogy inkább nem kelsz fél 1 percre az ágyról kezet mosni, és ezzel megkockáztatod hogy 17 évesen gyereked legyen? Legközelebb gondolkozz, 1percet megér h ne kelljen paráznod, nem?

21L

2010. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

de miért kapja be? Én sem értem igazán, hogy miért nem lehet biztosra menni. Felelőtlen vagy. Lehet, hogy nem csináltál hülyeséget, de pont ezaz, hogy nem tudod hogy ebből lehet-e baj, és úgy tetted meg.

Nemtom, én 16 éves korom óta élek szexuális életet, most vagyok 19, és soha, se én sem a barátnőm nem aggódott attól hogy esetleg terhes legyen, mert biztosra mentünk. És nem volt nehéz kibírni, hogy kimenjünk esetleg kezet mosni....

2010. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért ka*pja be, mert "kárörvendŐ", nem azért mert aztmonta h mosson kezet a barátom.. ebben igazatok van.
2010. júl. 26. 15:25
 14/23 anonim ***** válasza:

Minek jössz ide és kéred ki mások véleményét, ha nem vagy rájuk kíváncsi? te csak megnyugtatásra vágysz és bólogatásra!

hát tessék: nem, ne aggódj. nem vagy terhes. a spermák negatív időben elpusztulnak a levegőn. nem kell kezet mosnia a párodnak, hiszen az mindent elrontana szex közben. legyél ugyanolyan készséges, mint eddig, úgy van jól. te vagy a világ legelőrelátóbb, legértelmesebb, legtündibündibb lánykája. Az összes pasi ilyeet szeretne, mint te vagy.

2010. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
jah és ha még tündibündibb akarsz lenni, akkor jöhet a mélytorok, az anál, a kaki-pisi szex, a BDSM és közben egyszer sem kell kezet mosnotok. sőt, még zuhanyozni sem. hiszen csak elrontaná a hihetetlen tini élvezeteket.
2010. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Így van, azért tettem fel a kérdést, mert megnyugtatásra vágyok, nem arra, hogy valaki azt kívánja, h legyek terhes... én egy értelmes választ várok, nem pedig leoltásokat, meg stb. Csak azt akarom, hogy valaki megmondja, lehetek-e most így terhes, mennyi az esély rá... De sokan ezt mondják, sokan azt. Viszont tudom, hogy kezet kéne mosnia a barátomnak, és írtam is, hogy máskor szólok neki, h mosson kezet, de most itt a kérdésre várok válaszokat. Kösz a megértésedet.
2010. júl. 26. 16:02
 17/23 anonim ***** válasza:
Előbb talán bizonyos dolgokkal tisztába kéne jönni (és nem itt a "vakvezet világtalant" oldalon rémüldözni), és utána lehet szexelni. Ezt miért nem lehet megérteni? Akkor szexelj, ha a következményeit is tudod vállalni (pl. a terhességet), és ha elegendőek az ismereteid és az érzéseid! Szerintem az itt jelenlevők jelentős része úgy szexel, hogy nincs felkészülve. Ez a baj!
2010. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, fel vagyok készülve erre (még nem szexelünk), és úgy gondoltam, hogy ettől nem lehetek terhes, de most, hogy 4 napot késik a menzeszem, kicsit parás lettem... ezért gondoltam, hogy biztosra megyek és megkérdezem.
2010. júl. 26. 16:18
 19/23 anonim ***** válasza:

13:11-es vagyok.

Köszi szépen amit írtál, de most kihagynám...:D

Úgy látszik nekem 16 évesen több eszem van...kárörvendő vagyok? lehet, de aki így viselkedik az ilyet megérdemli, legalább tanulna belőle...és azt írtad h ezek után LEHET szólsz neki, menjem el kezet mosni..csak drukkolni tudok h sikerüljön!(Y) sztem kissé még gyerekes vagy..mindenki tudja (már aki utána olvas) h az ondóban csak a megszáradás után pusztulnak el a hímivarsejtek..szóval...kíváncsian várjuk az eredményt^^

2010. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
de sajnos így sem vagyok biztos benne :S:Dsőt.. talán mégjobban elbizonytalanítottak.
2010. júl. 26. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!