Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze tudunk költözni összesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudunk költözni összesen 145. 000 forintból a párommal?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy hónapokig kibírnám hogy ne találkozzunk. Csak én dolgozok, nekem havi 145.000 forint a fizetésem. Viszont se ágy, se hűtő, se semmi ilyenünk nincs. Ilyen esetben megoldható az összeköltözés? Ha mondjuk a lakbér havi 40.000 ft.
2020. márc. 29. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én lakok ott az albértle 145 + rezsi...

Ha van valahol felennyiért azzal se jöttök ki jól.

2020. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Egy órát miért is nem buszozhat? Akinek megvan még a munkája azok is járhtnak busszal. Egyelőre nem kell igazolás ahhoz, hogy kimejen az ember dolgozi.
2020. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb lenne,mintha csak ritkán találkoznátok. Erőltetett lenne,ki akar nyomorogni,te meg csak bele fáradnál hogy a te pénzedből tartod el ami egy embernek is nagyon kevés,csak egy szenvedés lenne...Az én barátnőm is 200km-re lakik,sajnos ez van,de inkább ez,mint csöveskedni,már nem azért.
2020. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

Ha csak te dolgozol, akkor ő eltartanád őt?

Fogadjunk te vagy a lány.

2020. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Eltartanám, és igen, én vagyok a lány.
2020. márc. 29. 18:33
 16/19 opened paradise ***** válasza:

Ha csak 40 ezer az albi, akkor szűkösen, de kijöhettek. Csak nem értem, hogy miért tartanád el egyből? Ha régóta együtt lennétek és elveszítette volna az állását, akkor még oké. De így kezdeni?

Miért nem dolgozik? Legalább heti 3 napban árufeltöltőként, hogy a rezsibe beszállhasson,vagy valami.

2020. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Életed egyik legnagyobb hibájának megtétele előtt állsz, jól gondold át belemész-e ebbe.
2020. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Full üres a tömegközlekedés, pláne kisvárosoknál. Sose volt még ilyen biztonságos.

Egyébként meg nem fogtok ennyi pénzből megélni. Hogyha ez kérdés akkor nem nagyon vagytok tisztában a világgal még, nem gondolnám, hogy jó ötlet így az önálló élet.

2020. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs kijárási tilalom, de kijárási korlátozás van. A kormányrendeletben fel van sorolva, mi az alapos indok, amiért elhagyhatod a lakhelyed. A pasizás, csajozás nem tartozik az alapos indok közé, tehát téves, ha valaki azt hiszi, hogy "oda mész, ahová akarsz".


Ennek ellenére én sem költöznék össze ennyi pénzből. Nem csak lakbért kell fizetni, hanem rezsit is.

Nem bírod ki, hogy nem találkoztok jólvan. De ha most összeköltöztök, és csak te dolgozol, inged-gatyád rámegy, a kezdeti szuper érzés, hogy ott van veled, át fog menni frusztráltságba, hogy te tartod el. Egyenes út a kapcsolat halálához. Miért nem dolgozik? Futár, árufeltöltő, ilyen munkákat tudna végezni.

2020. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!