Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kijárási tilalom lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kijárási tilalom lesz, akkor a párommal így meg tudjuk oldani a találkozót?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk, a párom vállalkozó, címekre jár ki autóval. Elvileg a munka alól kivételt tesznek. Viszont azért az sem egy túl jó megoldás, ha hónapokig nem fogunk tudni találkozni, párokat szakítanak így szét a rendelettel. Azért 2-3 hónap különlét rengeteg idő ahhoz képest, hogy eddig heti 3-4 éjszakát töltöttünk együtt. Az osszekoltozes egyelőre nem játszik, mert éppen most egy kisebb mélypontban van egyébként is a kapcsolat.


Az úgy megoldható szerintetek, ha ő mehet címekre autóval és autóval felszed engem a ház előtt, majd másnap vissza is hoz autóval? Így én sem érintkezem senkivel.


2020. márc. 18. 14:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Bár lehet, össze kéne költözni... Az még mindig jobb, mint hónapokig nélkülözni egymást...
2020. márc. 18. 14:37
 2/53 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted nem lehet megszegni valami gagyi dumával? Ez nem Kína ahol lelőnek vagy elvernek a karhatalmisták, itt ugyanazok fogják ezt ellenőrizni akik máskor vidáman szunyókálnak műszak alatt, vagy egy ötszázasért átengednek, esetleg megeszik a "kérem szépen, drága zsandár úr, csak bevásárolni megyek" - aztán max nem oda mész. Úgyse mennek utánad.
2020. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Igen, a vásárlás jó duma. Csak sajnos nekem nincs autóm, tehát mindenképp a páromnak kellene ide jönnie értem.
2020. márc. 18. 14:43
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg kijárási tilalom lenne akkro az engedélyezett időszakban amelyikőtök tud elmegy a másikhoz és ottmarad...
2020. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindenki elkezd átjárkálni a pasijához/nőjéhez akkor semmit nem ér az egész. Nem igaz hogy nem lehet ezt felfogni. Miért ilyen önzőek az emberek? Mi lett volna veletek amikor évekre katonának mentek a férfiak? Ki lehet bírni, és ki is kell, ez nem vicc.
2020. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Elmész boltba, és boltból nem hazamész, hanem a párodhoz. Ennyi. Lényeg, hogy ne lófrálj az utcán. De ezt majd mind elmondják, ha úgy alakul. Felesleges találatni.
2020. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, a vásárlás jó duma. Csak sajnos nekem nincs autóm"

Lehet, csak én nem értem, de gyalog nem lehet boltba menni?

2020. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
19%

#5


Egy olyan vírus miatt ami lazán átmegy a többségen mindenféle tünet nélkül? Annak kell otthon maradnia aki veszélyeztetett. Nyugdíjasok, gyenge immunrendszerűek, alapból betegek stb.


De kvázi az egész világot leállítani elég nagy hülyeség és igen komoly következményei lesznek.

2020. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
57%
Maradjon a seggen mindenki. Eszem megáll, mennyien nem képesek felfogni és kiskapukat keresni.
2020. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
74%
#5: a súlyos esetek több mint fele a 6o év slattiake. Nem szabad elbagateluzalni.
2020. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!