Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves, Szerény, Magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, Szerény, Magányos lányok hol vagytok? :S

Figyelt kérdés

Ezzeket a lányokat hol lehet megtalálni?:S én vmiért nem az ien kis ribikre búkok....bár sztem sokan igy vannak ezzel


F/18


2010. júl. 26. 14:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Énis az olyan lányokat szeretem akiknek nem az a fontos hogy ki fessék magukat meg stb hanem az életvitel és életvidámak és szépek meg minden :D


16/F Hello :D

2010. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Azt hittem a pasik nem szeretik az ilyen lányokat mint én:O

De mégis van kivétel?

Hát én ilyen vagyok és még szűz:D

16/L

15:14 amúgy én is Romániából vagyok:)

2010. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
aki ezt megírja kommentben h szüz...hát sztem az már alapból nem ien xd
2010. júl. 26. 15:35
 14/37 anonim ***** válasza:

15:17-es,már ne is haragudj,de ha egy lány nincs kifestve (úgy értem,hogy eléggé látszódnak a pattanásai,miteszerei),akkor a pasiknak nem,vagy nem annyira jön be.Szerintem. :)

Amúgy hol laksz?xDDD


L.15

2010. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

15.38-igen mert mindenki tökéletes:)

a vakolat az egyenlet megoldás,hogy eltűntesd a pattanásaid meg a miteszereidet. de aztán a falra is lehessen vele kenni a sminkeddel!

2010. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

15:38-as vagyok..

Nem arra gondoltam,hogy mindenki kenjen magára 2 kg vakolatot..félreértesz. Van olyan,hogy szolid smink.

2010. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Persze van szolid smink. De akinek olykor vannak pattanásai, meg miteszerei az mit csináljon? Néha az alapozó sem tesz sokkal jobbat azzal, hogy elakarod tüntetni a szépséghibáidat.
2010. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Tudom én is. (15:38-as vok)

Csak sztem egy fiúnak ápoltabb benyomást tesz,ha egy lánynak nem vagy nem annyira látszanak a miteszerei,pattanásai. (Nekem szinte csak miteszerem van,az meg olyan,mintha sok kis fekete pont lenne..sztem nem a legszebb látvány.:S)

2010. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Persze,mondjuk azért nem rakok magamra 2 kg vakolatot...(Általában csak az orromra rakok alapozót,bár ez nem ide tartozott tudom xD)
2010. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány akiket ismerek,oszt.társak bnők,mindnek vannak miteszeri,néha pattanásai és mégis bejönnek a fiúknak..)

Akkor tudod miről beszélek,mármint nekemi s vannak miteszereim ami ellen nem nagyon tudok tenni semmit.De azért mégis megszoktak nézni a fiúk.Amúgy úgy is lehet csinosnak,és ápoltnak lenni,hogy pattanásaid vannak meg miteszereid persze határokon belül.:)

2010. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!