Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha a párotok félig meddig burkoltan tudatná veletek, hogy sem szépek, sem csinosak nem vagytok számukra?

Figyelt kérdés

Ha azt mondanád 1 lányra,hogy: "deszép" az ő válasza az lenne,hogy te is lehetnél olyan!És évek óta együtt vagytok!

Kiderülne,hogy egyáltalán nem is vagy az esete és,hogy egyáltalán nem tetszel neki!


2011. okt. 31. 23:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem elég szarul esne. Én nem bírnám sokáig.
2011. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
"Kapd be."
2011. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel eleve nem kezdek, mert van eszem.. :)
2011. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 LOOOL ***** válasza:
94%
dobd ki ne higye azt hogy ő a világ közepe
2011. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Már nem vagyunk együtt,kicsit bonyolult,de ezeket 1 nappal a szakításunk után tudtam meg(még együtt éltünk),ő maga mondta,nem szó szerint,de a lényeg ez volt!Sajnos nem volt vér a pucájában kimondani,de rá kellett jönnöm,hogy az ő ideálja homlokegyenest más,mint én!

Azóta vissza akar kapni,valószínűleg azért amiért évekkel ezelőtt összejött velem: mert nincs más!

Csak ezt nem bírom megemészteni!Igaz,hogy barátokként közösen szakítottunk,de ez annyira fáj még mindig,hogy képtelen vagyok elviselni!

Az önértékelésem a padlón (vagy azalatt),amúgy sem volt sok (meg szerintem sem vagyok szép),de az a kicsi,amit évek alatt összehalmoztam...most kirepült az ablakon!

Hogy a faxba lehet ezt megemészteni?

2011. okt. 31. 23:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem minek jön össze egy srác olyan lánnyal aki nem is tetszik neki...?
2011. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Közben írtál választ bocs... Szóval szerintem a szépség relatív, van olyan aki téged is szépnek talál, lehet nem olyan sok ember, de hidd el, hogy van. :) Őket kell megtalálnod.

A barátod pedig sokkal szánalmasabb, mint gondolnád, számára ciki, hogy csak azért összejön egy lánnyal, mert más nem jut neki...

2011. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát nem is a szépségen van a hangsúly...más azt mondja,hogy nagyon szép vagyok én meg azt,hogy nagyon nem!De akkor is!Ilyet???

Azt is hozzám vágta később,hogy azért mert nem vagyok jó csaj,meg nem veszek fel miniruhát,meg rövidnadrágot,pedig az neki szexi!És én nem vagyok az csak nagyon ritkán :s

2011. okt. 31. 23:20
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

A pasikon nem lehet eligazodni, mindnek van valami stikkje, az enyém megnéz az utcán egy mély dekoltázst de ha én vennék fel kivágott ruhát azt már nem írja, azt mondja az csak neki kell látnia, másnak nem :D:D

Ne vedd a szívedre, néha felvehetnél miniruhát amúgy az ő kedvéért, biztos örülne...

2011. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Tudta jól,mikor összejöttünk,hogy olyat rajtam nem fog látni,mert utálom a lábaimat és stb. És ő váltig állította,hogy az qurvás...most meg kiderül,hogy neki pedig az tetszik,meg a deszka gebe csajok.

Nem mondom,hogy kövér vagyok,de nem is 50 kg!Hát pedig neki az tetszik!És mondom neki,ha választhatnál egy olyan csajt választanál inkább...erre azt mondja...miért?ki nem?

Kinek nem az tetszik?

És tudja jól,hogy egy betegség miatt nekem már sosem lesz lapos hasam...(de engem ez nem zavar én szeretem mindened...hangzott a szép hazugság)de az én hibám,mert nem tornázom és azért nem vagyok olyan szép,mint a többiek :S

2011. okt. 31. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!