Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A noi orgazmus hianya meg tudja rontani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, a baratommal mar egy eve egyutt vagyunk, elotte egy fiu volt az eletemben.

A kapcsolatunkat tokeletesnek tudnam mondani, de egyre inkabb felek, hogy az en hibambol fog megromlani. Ugyanis keptelen vagyok barmifele orgazmusra. Nagyon szeretem vele az egyuttleteket, nagyon ugyes minden teren ha lehet ezt mondani, semmi prblema sincs vele ahogyan az elozo baratommal sem volt, de egyszeruen nem tudok elelvezni. Akkor se ha magamnak csinalom, akkor se ha o nekem, meg soha nem volt, nem is tudom milyen erzes lehet. Oszinten szolva ezert nem is hianyzik, soha nem szoktam onkielegiteni, egyszer probaltam eletemben, de nem erezek vagyat ra hogy magamhoz nyuljak. A baratomat termeszetesen nagyon kivanom es az egyuttleteket is, de felek hogy neki igy nem vagyok eleg jo es felek hianyerzete lesz, hogy az elozo baratnojeve jobb volt, mert o el tudott menni.

Mit tehetnek? Megjatszani nem szeretnem mert nagyon buntudatom lenne ha becsapnam, azt pedig ketlem hogy valaha at fogom elni az orgazmust


2020. márc. 31. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha téged nem zavar, akkor nem hinném

Mondjuk tényleg elég fontos nekem férfiként hogy a csajnak jó legyen, de az se jó, hogy a csaj már szét sikította magát, meg már nem lehet vele kb. mit csinálni, én meg sehol se járok, mer eddig 45 percig csak mint a gép arra koncentráltam, hogy elmenjen a nő vagy 100x :D Nekem meg már a kedvem is elment a végére :D

Szóval végeredményben nekem nem hiányozna, de csak mert voltak már korábbi kapcsolataim, így hát nincs kétségem afelől, hogy pl. képes vagyok-e rá.

Ha mondjuk te lennél az első barátnőm, akkor biztos nagyon zavarna, mivel azt gondolnám, hogy velem van a baj. De ha eddig 10 csajjal ment, csak veled nem, akkor nem zavarna, mert tudnám, nem bennem van a hiba.

2020. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Az orgazmuskészség tanulható, fejleszthető. Azzal, hogy nem maszturbáltál idáig, mint a legtöbb lány kamaszkorától, igazából nem gyakoroltad ezt be, nem alakult ki a készség, mint a legtöbbeknél. Első körben megpróbálkozhatsz női vágyfokozó tablettákkal és orgazmussegítő krémekkel, amelyeket szexboltokban vagy online áruházakban is beszerezhetsz. Ezenkívül kérd meg a párodat, hogy tevékenyen segítsen a csiklód ingerlésével. Ha ezek sem segítenek, akkor lehet, hogy rejtett lelki okok vannak a problémád mögött, ezért szexuálpszichológushoz kellene fordulnod. Ne késlekedj, most vagy még fiatal és sok szexuális öröm várhat még rád! Sok sikert!
2020. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem itt lenne az ideje hogy elkezdj néha maszturbálni. Tapasztalni, teljesen más "élmény" mint a szex. Így mehtudhatod mi jó neked, mit élvezel, mit nem úgy hogy közben csak magaddal foglalkozol. Gyakorolj. Hidd el ha egyszer sikerül onnantól kezdve majd mindig akarod és már könnyebb lesz. Valszeg nagyon rá is görcsölsz, nem szabad.
2020. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
42 éves vagyok és nincs és sose volt és soha nem is lesz orgazmusom. Felesleges a tanács, hogy maszturbáljak, mert gyerekkorom óta maszturbálok. Egyetlen egyszer volt masztitól orgazmusom 22 évvel ezelőtt. Semmit se csináltam másként, mint előtte vagy utána. A szexet imádom. Olyan férfivel ment rá kapcsolatom, akinek az önértékelése ezen múlott, de szerencsére ő csak szexkapcsolat volt.
2020. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ritkan volt pasikkal, oromunnep ha osszejon (egyedul siman megy), az osszes parom elfogadta h en ettol meg siman elvezem az egeszet, kezdemenyezem is, csak csupan a vegen o fog elmenni. Ha a ffi ezt nem kudarckent eli meg, hanem megtesz mindent h nekem is elvezetes legyen az egyuttlet, teljesen jol el lehet ezzel elni. Megjatszani en sem szerettem volna soha, minek verjem at a masikat.
2020. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, ugyanez van velem is. Soha nem volt még orgazmusom, a masztit nem kívánom, a párommal meg nem megy. Sajnos én színlelek neki, mert tudom, hogy teljesen rágörcsölne ha tudná, hogy nem megyek el.

Ügyes a szexben amúgy, tényleg, de fogalmam sincs hogyan lehetne orgazmusom.

2020. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is 20 éves lány vagyok, én tudom hogy sose fogok tudni elmenni mert semmit sem érzek, szex nélkül kB bármeddig el tudnék lenni, szex közben meg ugyanolyan tisztán tudok gondolkodni, akár rejtvényt is tudnék fejteni. Most vagyok a 3. Párommal, mondtam neki az elején. Egyik barátomat se zavarja, elfogadták hogy én nem szeretek szexelni, de mivel igyekszem ügyes lenni es kezdeményező, így szerintem nem érzik hiányát.
2020. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!