Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tudat alatt ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tudat alatt ezért nem akarok már komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szóval próbálom rövidre fogni.

Nincs orgazmusom, és soha nem is volt.( Volt egy majdnem 7 éves kapcsolatom, ahol ez a páromat nem is érdekelte. ) Azóta volt egy majdnem kapcsolatom, de a pasi megjegyezte, hogy élvezem-e. Mondtam, hogy élvezem a szexet, de nincs orgazmusom, sose volt, és én már ezt el is fogadtam, de elkezdett frusztrálni, hogy őt ez zavarja. Ezt valószínűleg egy pasi sem fogja megérteni, így inkább bele se kezdek semmibe, mert mire ott tartunk, hogy el merem neki mondani, addigra lehet beleszeretek (vagy ő belém) és nem akarok csalódást okozni.

Légyszi, ha van valaki ilyen helyzetben, elfogadnék valami segítő választ, hogy mit csináljak.



2012. szept. 25. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy van olyan, aki így fogad el, vagy NETÁN még próbál is kedvedre tenni kicsit? :)
2012. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első megírta a tutit, nem tudok mit hozzáfűzni!
2012. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nos, nyugodtan keress barátot, menny bele egy komoly kapcsolatba. Ha eljön az igazi, majd a kedvedre tesz :)
2012. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, őszintén megmondom. Ez a srác is, minden oké volt vele, de amikor elmondtam ezt neki, teljesen megváltozott, hogy ő nem hiszi ezt el, meg biztos nem kívánom...ezzel újra előhozta az ezzel kapcsolatos szorongásaimat.
2012. szept. 25. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:

- Aki férfi nem ijed meg 1 ilyen helyzettől (szerintem)

- Ne mondd el a legelején, várd meg míg belédszeret, ha csak ennyi "csalódás" fogja érni, túléli..

- Ha mégis elmondod úgy mondd , hogy ÉLVEZED és KÍVÁNOD és jó Neked , szeretnél is orgazmust de ritkán van.. :)

2012. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze, ezt is úgy tálaltam, meg így is van, szeretném én, hogy legyen, de mivel már több éve nem sikerült, így magamban elkönyveltem, hogy soha nem is lesz. Lehet emiatt sincs?
2012. szept. 25. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Agyban dől el, igen. Túlságosan rágörcsölsz már. Fel kellene valahogy oldódnod.


Ha egyszer hasonló nővel hoz össze a sors, lesz egy jó módszerem, de ez hadititok... :D

2012. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: szerintem simán lehet.Nem véletlenül tetted fel a kérdést..

Ami még eszembe jutott, - nem tudom be mernéd -e vállalni, vagy h mennyire zavar téged- de esetleg kipróbálhatnád a tantra masszázst.

2012. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát emiatt féltem, hogy ez is hozzájárul, és mivel ilyen régóta húzom ezt az állapotot, szerintem sose fogom tudni magam már annyira elengedni...
2012. szept. 25. 21:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Tantra masszázst nem ismerem, de én már mindenre vevő lennék, mert emiatt tényleg gátlásaim lettek. (pedig alapjáraton abszolút nincsenek)
2012. szept. 25. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!