Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, van egy 9honapos kislányunk. Még soha semmit nem kaptam tőle, virágot is úgy, nőnapkor hogy az anyja mondta neki.. Mindig a dolgaival van elfoglalva, kedveskednek viccelődök vele, de cammog-siet munka... A szexet én kezdem,kielégitem rendesen, ő nem igazán, vagy azt hiszi, nemtudom.. kB 1 héten 1x van, én minden nap akarnám kívánom, de ő fáradt sokat dolgozik...főzök sokszor sütök sütit hogy a kedvébe járjak, csokit veszek neki nő létemre, amit én várnék, azt adom...amikor bármire rakerdezek, már sírva- akkor atolel és meg nyugtat de ugyanaz utána minden. De már kezdem ezt unni pedig nagyon szeretem..
2020. ápr. 2. 22:26
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

ÉS ő erre a felvetésre mit mondott?


Tipszmikszelhetünk itt hajnal 1-ig...

Lehet, hogy bazialacsony a libidója, lehet, hogy kimerült, lehet, hogy sosem volt rá túl sok igénye...


Mindenhol ez a csúnya lehet, semmi bizonyság.

2020. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ez van mikor túl korán vallaltátok a gyereket és inkább csak te erőltetted rá. Ez van m megunt mindent veletek kapcsolatban. Menekül!


Szívesen!

2020. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért te rendelődsz neki alá? Csokit veszek...
2020. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem.. Eén lennék túl ragadozó? Már azon gondolkodom egyedül hagyjam egy kicsit. Vagy nemtudom...
2020. ápr. 3. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!