Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nem szeret annyira?

Figyelt kérdés
Tegnap zenét hallgattunk és megkértem a férjem hogy tegyen be egy számot amiről ha meghallja én jutok eszébe és nem tudott olyan zenét amiről eszébe jutok.Ez nekem nagyon rosszul esett mert a volt barátnőjével volt közös számuk és amikor elhagyta egy együttes dalszövegeivel irt tele mindent.Nekem sok szerelmes zenéről ő jut eszembe.Szerintetek túlreagálom?.Nektek mi a véleményetek erről?
2020. márc. 29. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl reagálod. Nem lehet ,hogy más baj is van a kapcsolatotokban ? Én ilyen butaságokkal soha nem foglalkozom, hogy közös zene... 17 évesen talán érdekelt, de ma már nem. Ha úgy érzed nem szeret, azt ne e-miatt érezd úgy.
2020. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod minden kapcsolat más. Nem kellene magad az exével összehasonlítgatni.Ez önbizalom hiányra utal.
2020. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tévesen gondolod.

Ffi.

2020. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ igazatok van egyébként jó a kapcsolatunk és millió dologgal bizonyitja hogy szeret már több mint 10 éve és hülyeség volt részemről ilyesmin fennakadni.
2020. márc. 29. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túlreagálod, én rajongok a férjemért, jobban mint bármelyik exemért, mégsem tudok olyan számot mondani, amiről egyből ő jutna eszembe. Olyan zeneszám van, amiről valamelyik exem jut eszembe viszont, mert azokat vagy ők mutatták meg, vagy valamilyen szituációban sokat hallgattam, ami hozzájuk köthető. De nekünk nincs ilyen "közös számunk" (max azt a dalt tudnám felhozni, amire az esküvőnkön táncoltunk, de azt egyébként a mindennapokban nem hallgatjuk túl gyakran), és a kapcsolatunk is magasabb szinten van annál, hogy zenékkel üzengessünk egymásnak vagy valami.


Ha bizonytalan vagy az érzéseiben, azt ne ebből próbáld meg leszűrni, a mindennapi viselkedésére, gesztusaira, érzelmei kifejezésére próbálj koncentrálni. Ha az rendben van, akkor ne gondolj ebbe bele többet, mint ami. Az emberek idővel változnak, felnőnek, érettebbek lesznek, ami 20 évesen tetszett és normális volt, az 30 évesen már nem feltétlenül, szóval ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket, hogy mit csinált az exével és mit nem csinál veled.

2020. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne reagáld ezt túl. Sokat dolgozik, nem figyel a mai zenékre annyit, stb. Ha a tettei azt mutatják, hogy csipáz, akkor ez számít inkább.
2020. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen jó mikor intelligens emberek válasznak köszönöm nektek😊
2020. márc. 29. 19:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Válaszolnak 😬bocsi
2020. márc. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!