Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Férjem mindig veszekszik velem, hogy neki pont 12 órára legyen ebéd, mert neki nem fér bele az idejébe az, hogy negyed órát várjon, hogy kész legyen. 3 hete minden nap kész van délre, erre nem jön haza, csak 1 óra felé. Tegnap már nem vártuk meg, ettünk nélküle. Erre besértődött, mikor mondtam neki, hogy a mi időnk is ugyanolyan értékes, mint az övé.
2020. ápr. 4. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Idióta :D
2020. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem tudom miért csinálja, de szerintem jól tetted! :)
2020. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Benne maradt még a gyerekkori falusi emlék, hogy délben harangoznak. Mondjuk még mindig jobb, mintha benned tenné ugyanezt.
2020. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Már nem szeret téged. Ez van.
2020. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De legjobb, hogy világ életében fél 1 után ebédelt, sosem délben. Az tök normális, hogy ketten ülünk és várunk rá.
2020. ápr. 4. 12:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3 hete kezdődött kb. a karantén mizéria, nem? Sok ember nem tud mit kezdeni magával, ilyenkor főleg kijönnek a hiányosságok.


Jól csináltátok, nem kell felülni a hisztijének. Legközelebb azt is megmondhatod hogy főzzön ő magának délre, ha nem tud negyed órát várni. Pontosan ahogy mondtad, ugyanolyan értékes a ti időtök is.

2020. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ja félreértettem, azt hittem 3 hete kéri ezt. Mindenesetre a többi részét tartom, feleslegesen hisztizik.
2020. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez is ilyen "Kivagyi, nekem mindent lehet" gondolkodás részéről. Ajánld neki, hogy vegyen vissza az arcából.
2020. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már ajánlottam. Visszavágott, hogy márpedig legyek kész mindennel. Pedig van, hogy megcsúszik a dolog. Reggel vásárolok, gyereket tanítom, dolgozom otthonról, főzök. Mindezt délelőtt.
2020. ápr. 4. 13:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.

1 óra felé ér haza de veszekszik ha nincs 12re kaja. Honnan tudja hogy nincs, és miért kell várnia ha később ér haza ?

2020. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!