Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orális szex közben, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex közben, a barátnőm, elgondolkozott, és megharapta. :D Utána nem győzött sajnálkozni. :D Volt már ilyen élményetek? Vagy mi volt a legkellemetlenebb szitu szex közben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szegény te :)

ilyenem még nem volt, de a szomszéd pl. már többször átkopogott :D

2010. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem, mert kapná a fülest
2010. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Énis mérges lettem,de azért nem bántanám ezért.

De ha mondjuk,rosszba lennénk,azért leis haraphatja,ezen gondolkozni kell.

2010. júl. 26. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy valami nagyon fiatalt pipáztattál,vagy valami együttérzésre képtelen idiótát.
2010. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkozott?:D El tudom képzelni, te nagyba élvezkedsz, barátnőd meg szopás közben a kvantumfizikán mereng...xD Hogy lehet szex közben máson elgondolkodni?
2010. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet másra gondolni. láttad volna volt barátnőmet szopás közben... mintha máshol lett volna, "legyen már vége" arckifejezéssel. csodálkoztam, hogy nálunk nem lett baleset belőle :)
2010. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fiatal volt az tuti:D
2010. júl. 26. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
erről az jutott eszembe, amikor a barátom orális szex közben belefújt a nunimba, mert kíváncsi volt h érzem-e meg h mi történik utána. Először annyira megszeppentem h nem tudtam megszólalni, de aztán kb 15 percet röhögtünk rajta h milyen bolond xD
2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

hát ez lesz abból , ha a bnő az elvárások mentén kénytelen-kelletlen viselkedik. Sok nő csinálja így, mert azt hiszi, hgoy ez a normális. Hát nem. Csak a nemet mondáshoz bátorság kell.

"menne a füles" - inkább neked kéne egy tasli. Talán nem kéne a lány fejét lenyomni akkor is a farkadhoz, ha nem akarja!

2010. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
.
2018. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!