Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én vagyok itthon az első számú közellenség?

Figyelt kérdés
Barátnőmet tegnap felhívta a nővére és megkérdezte otthon leszünk-e holnap(ma vasárnap). Mikor megtudta gyorsan rá is vezette páromat, hogy az jó mert ő annyira unatkozik otthon a gyerekekkel majd átjönnek vasárnap délután. Ez normális esetben nem zavarna viszont most több dolog is aggaszt. Barátnőm nővérének a férje nemzetközi üzletkötéssel és logisztikával foglalkozik ami azt jelenti, hogy még az elmúlt hetekben is találkozott személyesen is olasz, angol, német és portugál tárgyaló felekkel. A 2 gyerekükkel soha nem szokott komolyabb probléma lenni viszont most bekaptak valami bakteriális fertőzést és finoman szólva 1 hete még alul és felül is dőlt belőlük minden. Mikor mondtam barátnőmnek, hogy ide most biztosan nem jön senki akkor teljesen kiborult és kijelentette, hogy már pedig a testvére ide fog jönni a gyerekek is ide fognak jönni. Én mekkora érzéketlen bunkó vagyok, hogy elzavarnám a testvérét akit nem látott személyesen három hete. Meg a két gyereket akik betegek voltak nekik is jár egy kis szórakozás. Meg én nem jelenthetek ki ilyet mert ez nem így működik. Jönni fognak és pont. Miután befejezte ezt a magán showját ami egyébként teljesen idegen tőle végre elkezdhettünk beszélgetni. Nehezen ugyan de megértette mi a problémám a dolgokkal. Nekem kellett felhívni a testvérét, hogy most ide nem jönnek. Vele is muszáj volt vitázni egy sort. Azóta én vagyok itthon az elemi ellenség mindenért azonnal támad a párom mintha direkt ejteném le a kanalt stb. Az csak rárakott egy nagy kanállal, hogy barátnőmnek megindult a ciklusa.

2020. ápr. 5. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény vírus nem tud terjedni, ha nem adtok neki esélyt.
2020. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól is tetted...
2020. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
44%

"megindult a ciklusa" úristen ilyen kisfiatal tini a barátnőd, hogy most indult meg csak a ciklusa??? vagy valamilyen betegség miatt indult most? akkor meg örülnötök kéne!

amúgy értem, hogy menstruálni kezdett, de a ciklusa tizen x éves kora óta folyamatos. remélem nem para, ha ebbe így belekötöttem :D


amúgy meg, a pontatlanságot félretéve: valahol tuti elcsúszott a kommunikáció... szépen magyaráztad el, hogy miért nem szeretnéd vendégül látni a nővért és a pereputtyot. vagy az elején te is átmentél vadállatba? mert ezt nem említetted, és ebben az esetben érthető, ha a barinőd is kiakadt... ha meg szépen kommunikáltál, akkor meg ez van, kifogtál egy "kikéremmagamnak" menyecskét.

ha tényleg csak azért akadt ki, hogy hetek óta nem láthatta a nővérét, és talizni akar vele, akkor miért nem megy ő hozzájuk?? az nem megoldható, hogy a gyerekek ne jöjjenek, csak az anyjuk?


DE egyébként is, komolyan nem értem, nem tudjátok mi folyik manapság a világban?? Szépen, egyértelműen meg van mondva, hogy mindenki maradjon otthon. Teljesen jogos dolog, hogy nem fogadnál mást a lakásodban, de tekinve, hogy kiírtál erről egy kérdést, 1. nem vagy biztos te sem az igazadban 2. csak sajnáltatni akarod magadat.

2020. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van, hogy nem engedted oda őket. Hogy mit tegyél? Vagy vitatkozol az igazadért, vagy ráhagyod és tűröd a kötözködését, figyelembe véve, hogy talán a hisztijének nagy része a menstruáció miatt van. Mást nem igen tudsz.
2020. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem szépen beszélted meg vele miért nem akarod, hogy testvére és a gyerekei miért ne menjenek oda. De azt is fel vetheted, hogy ő akkor megy oda amikor akar hisz a testvére.

Próbáljátok értelmesen meg beszélni a helyzetet és közös nevezőre jutni.

2020. ápr. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!