Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, és itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és itthon élek, a fiú 21 és Svájcban. Első percben megkedveltük egymást, és nagyon vágynánk egymásra, sajnos kicsit messze élünk egymástól. Mégis mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
örüljetek, hogy van net
2011. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

plátói kapcsolatnak jó.....amúgy ne remélj sokat...


Tényleg örülj neki h van net!! :)

2011. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van repülő, költözz hozzá!
2011. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Költözz hozzá, én is azt mondom, simán megcsinálhatod a szerencsédet ezzel a kapcsolattal, Svájc jó hely, gazdag ország, olyan jólétben élhetsz, amiről itthon álmodni sem merhetsz.

Ha még kedveled is a fiút, az külön jó.

Több tízezer magyar nő él a jobb élet reményében külföldi férfiakkal, te se szalaszd el ezt az esélyt, ilyen nem sok van az életben.

Én nem sokat gondolkodnék, egy magyar férfitől sose kapod meg azt, amit ettől a sráctól megkaphatsz.

Én is összeismerkedtem egy osztrák sráccal, és szeretnék hozzá kiköltözni, mert itthon nem szeretnék már élni. Te meg még fiatalabb vagy, könnyebben beleszoksz az új életbe.


21/L

2011. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti megcsal ! Csald meg te is ! Vagy költözz ki hozzá .
2012. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!