Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok Egy olyan problémával fordulok hozzátok hogy két éve vagyok együtt a barátommal (13 év korkülönbség van közöttünk ő az idősebb) és mar több mint egy éve nem élünk nemi életet nem csokol meg semmi néha van az ő számára orál és ennyi próbáltam vele megbeszélni De mikor felhozom neki ezt a témát terel azt hogy nem szeret Nem hiszem mert amikor el akarom hagyni akkor könyörgés van hogy ne tegyem volt mar valaki ilyen helyzetben tudna valaki segiteni?
2020. ápr. 5. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy van más a háttérben. Miért vagy még vele,ha nem tudtok rendesen kommunikálni,megérteni más problémáját?
2020. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, akkor csak házi cselédnek tart. Nem akar róla beszélni, megoldani, akkor 1 év után felesleges rajta gondolkoznod, lépj tovább!
2020. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te sem vagy normális, hogy ezt elfogadod. Mi az, hogy tereli a témát? Francnak hagyod, hogy tereljen. Kerek perec szembesíted a tényekkel aztán meglátod mi a valóság.
2020. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért vagyok még vele mert minden másban megértjük egymást A terelésbe azt értem hogy el viceli vagy azt mondja hogy nem olyan fontos hogy vannak ilyen periódusok az ember életében Viszont nekem valamilyen szinten már hiányzik az intimitás 23 éves vagyok házi cselédnek se gondolom mert igazából mindig azt akarja hogy pihenjek sokszor elgondolkodom rajta hogy melyik nő maradna vele igy ?!
2020. ápr. 5. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyors matek, 36 éves, nem kellene potencia problémának lennie. 1 év már nem az az időszak, ami stresszes élethelyzettel összeköthető (főleg, ha orál belefér).

1 esélyed van, ha elmondja, hogy mi az oka!

2020. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te 23 Ő 36. Komolyan azt hiszed nincs neki más? Ne legyél már ennyire naív hallod e.

Elvárja hogy te kielégítsd de ő téged nem? hát már ne is haragudj, de nem csoda hogy kihasznál. Gondolom mosol,főzöl,takarítasz, meg lerendezed a száddal, cserébe csendben is vagy...na hurrá...

2020. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!