Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kérdeztem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kérdeztem a barátom, megigéri-e, hogy amíg velem van szól ha úgy érzi kísértést érez a megcsalásra és azt mondta ezt nem tudja még ígérni. Ezek szerint nem akar engem?

Figyelt kérdés
Nem voltam mindig a legjobb barátnő, akit megérdemelne. Ez a férfi nagyon szeretett engem, de mivel buta voltam és komolytalan szakítottunk. Sajnos én más férfival kerestem a vigaszt amig ő azt érezte, hogy újra együtt leszünk egyszer. Nem sok idő telt el, és újra kibekultunk de ő tudta hogy ez idő alatt én lefeküdtem mással. Ez nagy sebet hagyott benne. Azóta nem beszél velem a terveiről pedig tudom, hogy 10 éve mióta ismer szeret engem. Régen el akart venni azóta nem hozza szóba csak azt mondja majd ha megkomolyodok. Erre ma ezt meg kérdeztem és ez volt a válasz, meg hogy ezt az ember előre nem tudja, hogy mi alakul milyen dolog történik két ember között ami alatt az egyik félrelép aztán lehet rá jön, hogy mégis a másik volt az igazi neki. Nem tudni, ez lesokkolt. Azt hittem a hűség döntés. Kérdeztem tehetek e azért, hogy mindig engem szeressen és ne akarjon mást? Azt mondta nem ne piszkáljam. Ezzel nagyon elbizonytalanodtam. Mindig azt hittem, hogy igaz amit rég mondott és mindig szeretni fog.
2018. okt. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ti is tök feleslegesen vagytok egymásnak az biztos.
2018. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Még van pofád az elvárásaiddal jönni, mikor hülyítetted és mással kavartál? Örülj neki, hogy még szóba áll veled(én biztos nem tenném).
2018. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan csak a mesékben van, hogy "mindig szeretni fog".

A párod azt nagyon jól látja, hogy egy ember lelke nem bír el mindent. Így a terhelés alatt megtörhet, más utakat kereshet.

Te rosszul tetted fel a kérdésed, mert nem arra kell megkérni, hogy szóljon, ha úgy érzi meg akar csalni, hanem arra kell, hogy szóljon, hogy mit tehettek a kapcsolatért. Igen ketten.

Butaság ezen megsértődni, félni. Ha nem ápoljátok a kapcsolatot game over. Ezt kell megtanulni. Meg nem sértésnek venni, és kétségbe esni ha a párod őszinte veled!

2018. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért raboljátok egymás idejét?
2018. okt. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!