Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom bisex lett, engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bisex lett, engem nem akar elveszíteni, hogyan tovább? A többi lent

Figyelt kérdés

Különbözõ okok miatt egy rövid idõre elköltözött, most távol élünk egymástól, és kiderült hogy férfiakhoz is vonzódik. A barátai szinte mind melegek, jól erzi magat velük, együtt laknak, borotválja lábait,kezeit, folyton a kinézetével,öltözködésével foglalkozik stbstb


Nekem nem vallja be hogy bisex, várja hogy talizzunk .

Engem is kíván. Mi a véleményetek? Ilyenkor mit kellene tegyek vagy ennek már amugyse nincs értelme ?


2019. ápr. 25. 21:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén? Engem nagyon zavarna, hogy nem tudom mit csinálhat a meleg barátaival mikor épp biszex az a tudat meg még jobban zavarna ha tudnám.:)Én nem erőltetném.De én nem vagyok felvilágosult és laza se nyitott kapcsolatot elfogadni képes típus.Ha te az ellentétem vagy akkor lehet működhet köztetek.De ezt magadban kell végiggondolnod.
2019. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem zavarna, hogy biszex.
2019. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Neked mi bajod?


Komolyan lenne gyomrod egy ilyen félszerzettel lenni?

2019. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát, hogy biszex, egy dolog, de együtt lakik több meleg pasival, úgy már elég meredek. Mi minden történhet ott?
2019. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem biszex lett, eddig is az volt.

Mi a problèmád?

Az, hogy a megcsalás az megcsalás? Akár fèrfival, akár nővel volt?

Netán az, hogy nem beszèl neked ilyesmiről? Ezèrt úgy èrzed nincs köztetek őszinte kommunikáció?

Vagy hogy több időt tölt a fürdőben mint te?

Melyik?

2019. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Hogyhogy mi a problémám? Az hogy a baratom bisex ,ez nem elég ? Zavar nagyonis, hogyne zavarna?

Sose gondoltam volna ezt róla, gondolhatjatok mit érezhetek..

2019. ápr. 25. 21:52
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Biszex LETT? Olyan nincs, eddig is az volt, az más tészta, hogy te nem tudtál róla. Bár nem is értem, hogynem tűnt fel neked, főleg, hogy "kezeit, lábait borotválja"... Ha nem úszó, vagy testépítő, azért ez elég meredek egy pasinál.
2019. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Testépítõ és úszó is egyben.

Nagyon jó testalkata van. Most 33 éves.

Feltűnt, de kedves természetű, segitõkész, sokat mosolyog és nem akartam semmi rosszat feltételezni róla.

2019. ápr. 25. 22:50
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj lényegtelen hogy most mihez vonzódik ha téged szeret

De azert ja frusztráló lehet elvégre melegek emberekkel él együtt most beszéljetek meg mond meg neki hogy neked mindegy mihez vonzódik ha szeret még téged akkor legyen hűséges hozzád!

2019. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

5ös: Az a problémám hogy egyaltalan férfiakhoz vonzódik. Élvezi a melegek tarsaságát, folyton egyutt lógnak, velük érzi jól magát, keresi a társaságukat.

Ezek után hogy tekintsek rá ugy mint az a ferfi akire vagyom?

Hogyan vágyhatok ilyen ferfi utan ha nevezhetem már annak .


Igaz ö kíván engem, már bocsi de ha csak beszelunk pl. ha videon lát ,akkor neki egybõl feláll, de nem értem akkor kit kivan jobban vagy hogy van ez ?!

2019. ápr. 25. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!