Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély helyrehozni?

Figyelt kérdés
Tarskeresőn ismerkedünk meg kb 4 hete kezdtünk el beszélgetni, aztán par nap beszélgetés után találkoztunk, sétáltunk a városban beszélgettünk, aztan hazavitt! 2.alkalommal a (mivel sajnos minden zarva van) nala talalkoztunk filmeztunk, szex is volt jól éreztük magunkat! Aztán 3.alkalommal szintén ugyvolt hogy lemegyek hozzá és nála alszok amire előszőr ő is igent mondott, aztán jól is indultak a dolgok, leis mentem hozzá, aztán elmondta hogy ő meg korainak tartja az ott alvást csak nem akart megbántani, és hogy lassítani szeretne meg még randizni elmenni ide-oda (csak a mostani helyzetben ez sajnos nehez) én nem tudtam már ottmaradni nála és nagyon rendes volt hazahozott, megbeszéltük hogy nincsen semmi probléma, folytatjuk kicsit lassabban, aztán kb 1 hete teljesen megváltozott a beszélgetés köztünk olyan semmilyen lett, és nemtudom konkrétan hogy most mi a helyzet pedig kérdeztem akarja e folytani?, azt valaszolta 'nemtudom néha'... Szerintetek hagyak időt még neki, vagy ez már el van veszve?
2020. ápr. 5. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ő komolyat akart, te meg rögtön ágyba bújtál vele, akkor ez elég kiábrándító. De ez csak én vagyok. A te esetedben 90%, hogy több vasat tart a tűzben és a másik jobb nálad.
2020. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot keres ő is énis, a szex igazából megtörtént, ő jobban akarta, persze énis benne voltam. Akkor szerinted feleslegesen probálkoznék, mégegyszer hogy esetleg komolyabb legyen a dolog? Tényleg egy nagyon kedves aranyos srac és nagyon érdekel engem
2020. ápr. 5. 12:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Lassíts és engedd el. Besokallt. Túl gyors volt neki. Teljesen mindegy, mit keres az ember, az érzelmek nem rendelésre jönnek.

Elkezdte magát csapdában érezni. Sajnos ha az érzelmel előtt ágyba bújtok, ez elég borítékolható forgatókönyv.

Akkor van esélyed, ha most békén hagyod. De ez se garantálja, hogy lépni fog még feléd.

2020. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Flan ***** válasza:
50%

Sajnos elrontottad.Lefeküdtél vele.Már az elején mindent megkapott.Meg sem ismertétek egymást előbb,pedig ez lett volna a sorrend.Ha ez fordítva történik,akkor most nem éreznéd ilyen rosszul magad.Sajnos.De ezt tudd be annak,hogy hibáztál! Ha legközelebb találkozni akar veled,akkor kb 1 hét múlva adj neki időpontot.Ha tetszel neki kivárja.Szerintem mond meg neki,hogy sportosan öltözzön és futóruhában jöjjön randira,vagy kérjen kölcsön egy kutyát,ha találkozni szeretne,ha már ilyen szigorúan eszitek a karantént.


Én a Férjemmel kézenfogva járkálok az utcán,mégsem jött még oda senki,hogy miért nem tartjuk a távolságot.

2020. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan haladtatok.Első randin ágyba bujni.Nagymamám mindig azt mondta egy férfit addig érdekli igazán a nő,amíg megnem kapja.Igaz!!!
2020. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémába én is ütköztem már. De miért kezdeményez akkor szexet a férfi ha utána ez egy negatív pont lesz ha a nő belemegy? Ez egy teszt vagy mi? Miért értéktelenedek le ettől komoly kapcsolati szempontból, ha addig minden stimmelt és ő is?
2020. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2020. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó kérdések, ő akarta a szexet persze a helyzet ugy adta hogy jó is volt. Itt nem a szexxel volta a baj szerintem, meg mondta ő is hogy jó volt (tisztában vagyok vele hogy hazudhatott is) csak hogy randizni akar jobban megismerni nem a kanapen ülni és filmezni! Én 23 vagyok ő pedig 28. Van köztünk egy 38 km! Neki az ott alvassal volt baja, mert nem zavartam meg semmi csak én beleéltem magam hogy nala alszok, de ő korainak tartotta volna és nem akarta azt mondani hogy menjek le hozzá de este viszont kopjak le.. Mert hogy az hogy néz ki. Szerintetek hagyak időt neki, aztán később egy üzenet meg belefer?
2020. ápr. 5. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozik? Nem lehet, hogy ebben a helyzetben a munkája is befolyásoló tényező?
2020. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kifogás, már bocsi. Mi 3.randin feküdtünk le egymással, és azóta 4.éve együtt vagyunk...:)
2020. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!