Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoltam a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam a legjobb barátomat. Van esély helyrehozni? (25F)

Figyelt kérdés
Buli után mindketten enyhén spicces állapotban a lakása előtt kötöttünk ki. Érzelmekről és randizásról beszélgettünk, amikor a pillanat hevében megcsókoltam. Ő viszonozta, az este folyamán több alkalommal, de később, mikor szóba került, azt mondta, hogy hiba volt és soha nem tudna vonzódni hozzám. Azóta nem beszélünk, de én nem tartom hibának a dolgot és hiszek benne, hogy megérné tennünk egy próbát. Hiányzik, de nem akarok nyomást gyakorolni rá, vagy tévesen azt az üzenetet közvetíteni, hogy részemről rendben van, ha minden marad a régiben. Írtam egy verset, amiben kifejezem az érzéseim, de tartok tőle, hogy az ilyesmik csak a gagyi romantikus filmekben működnek. Neki nem volt még értelmes kapcsolata, kicsit még mindig hisz a Disney féle szőke herceg fehér lovon fantáziában. Tudok valamit tenni, hogy felismerje, hogy az, ami fokozatosan alakult ki kettőnk között, jó dolog lehet és nem kell megijedni tőle/kizárni a lehetőségét, hogy együtt megtapasztaljuk hova visz?
2019. máj. 13. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor fiú vagy lány az illető?
2019. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem próbálkozhatsz még, hátha kialakul, és fokozatosan rájön ő is arra, hogy ez működhet, de semmiképp se legyél túl nyomulós (én a verset se mutatnám meg neki a helyedben...), mert azzal csak elijeszted. Ha adaz neki időt, lehet esélyed, de ha nem változik semmi, és tényleg nem tud vonzódni hozzád/kapcsolatban lenni veled, akkor ne erőltesd, mert mindkettőtöknek kellemetlen lesz.
2019. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: az illető lány.

Második: Értem, hogy adjak neki teret, de az eset óta eltelt két hétben csak egyszer beszéltünk, mikor elmondta, hogy szerinte hiba volt. Hiányzik, de attól tartok, ha csak simán keresem, mint előtte, akkor nincs oka átgondolni/változtatni az álláspontját. Nem tudom mit tegyek és ettől borzasztóan szenvedek.

2019. máj. 13. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Tartsd tiszteletben az álláspontját. Attól, hogy szerinted jó lenne, koránt sem biztos, hogy így van.
2019. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rockarc ***** válasza:
87%

A baratsag ilyenkor tonkremegy, hiszen teljesen mashogy all az ember egy barathoz, mint a parjahoz. Ahogy nezem LOVE sem lesz belole. Lathatoan neked a baratsag nem felel meg, o meg nem akar tobbet. Ezert nem vadaszunk a barati korben, mert altalaban ez a vege. Nem veletlenul voltatok "csak" baratok.


43F

2019. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Merd kockáztatni a barátságot! Nyomulj, ha akarsz tőle valamit, ne alkudozz vele!
2019. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Barátzónában vagy, onnan pedig nincs kiút. Alkohol hatása alatt hagyta, hogy megcsókold, de csak azért, hogy ne bántson meg, és nem azért, mert tetszenél neki.
2019. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kölcsönös a vonzalom, akkor nincs értelme erőltetni.


Nyilvánvalóan ő nem akar téged.

2019. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
75%
vard meg h o keressen, aztan kamuzd be neki hogy megismertel egy lanyt de ne vidd tulzasba aztan varj h ossze zavarodjon es elhivjon talizni fektesd le es helo
2019. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akarmit is teszel ne konyorogj, bizonygass, magyarazkodj. Meggyozessel nem ersz el semmit, mert itt nem uzletet kell kotnod, hanem a vagyat fellobbantani benne.

A verset tedd el szebb napokra, en ugy erzem most visszafele sulne el. Ha igaz a disney hercegnos diagnozisod akkor nincs mas ut: legyel herceg. Buszke, dalias, bator, akit lehet csodalni, akire lehet vagyakozni. Nem a viragot viszek neki es gitarozok az ablaka alatt nyalgep. :) Az a nagy csavar az egeszben, hogy ezek a romantikus lelku lanyok is egy tiszteletre melto es hatarozott ferfit akarnak, aki senkinek, meg nekik sem alazkodik meg. (Nem osszekeverendo a goggel es a bunkozassal, ezt nem erti itt sok srac.)

Szoval ha te akarod ezt a lanyt akkor fel ne add! Az a csok nem volt veletlen. Massal is osszegabalyodhatott volna, de o veled tette. Hidd el, ha latja, hogy nem rokkansz bele a visszautasitasba attol csak noni fogsz a szemeben.

2019. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!