Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítő ha az ex nem ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő ha az ex nem ad választ arra, h miért szakít? Mit lehet tenni ellene? Meg miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert leszar?:/
2010. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt a választ kaptam, hogy ő már nem hisz bennünk, és már nem szerelmes, fejezzük be. Szerintem ez is elég kurta.
2010. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szakítás? Egy lövéssel, mint az őzeket.

Velem tegnap szakított a barátnőm, de ő nem volt ilyen kíméletes

2010. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen volt? megcsalt, vagy leoltott? :(
2010. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.. a volt párom nem is áll szóba velem,egyik napról a másikra lelépett!

Tedd túl magad rajta,mert ő már rég túl van rajtad! Keress mást és ne egy ilyen gyökéren aggodalmaskodj! Jön majd egy normális,pasizz be és kész!

2010. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Timi: ) ***** válasza:
61%

Mindenképpen idegesítő,hisz nem tudod az okot.

Ellene nem tudsz tenni semmit,ha akarja elmondja.

Hogy miért csinálja?

Mert szemét,és nem érdekli,hogy te mit is érzel

Mert sértettnek érzi magát,és gondolja majd te rájössz

Mert élvezi,hogy idegesít téged ezzel

Mert sajnál,és nem akar mégjobban megbántani

Mert nincs benne annyi bátorság,hogy odaálljon és elmondja,jobb a menekülés...

Másra nem tudok gondolni.

23/L

2010. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez idegesítő.

Ennek ellenére el kell fogadni a helyzetet, mert valójában nem az a lényeg, hogy miért van vége a kapcsolatnak, ha egyszer vége van. Bármennyire is nehéz ez, tartsd tiszteletben a döntését. És ne gondolj feltétlenül a legrosszabbra (pl. hogy szemét, megcsalt, gerinctelen, gyáva..., bár így könnyebb szakítani vele valszleg), mert az is lehet, hogy pontosan ő sem tudja, hogy miért szakít, legalábbis nem tudja racionálisan megmagyarázni, csak érzi, hogy valami nincs rendben. Én pl. 2 évig húztam egy kapcsolatot azért, mert nem hallgattam erre a megérzésemre és nem tudtam megindokolni, miért szakítanék, és jobban tettem volna, ha nem keresem az ésszerű magyarázatokat, hanem csak azt mondom, hogy "vége".

A magyarázatnak az lenne esetleg a következménye, hogy a másik fél (nem aki szakít) megpróbál "megjavulni", mert azt hiszi, így újrakezdhető vagy folytatható a kapcsolat. Nem tudom, megéri-e. Már csak azért is, mert amit szakító oknak mondanak, az általában csak 1 a sok ok közül, gyakran nem is a legfontosabb. Attól még azt az egyet sikerült "kijavítani", ezzel sikerült újra "legitimizálni" a kapcsolatot, ott marad a többi, kimondatlan ok...

2010. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mért lenne jobb ha megmondaná hogy unatkozik melleted, hogy nem jó a szex, idegesiti hogy focizol......

Szóval mért lenne jobb ha minden általa rossznak vélt tulajdonságodat a szemedbe mondaná csak fájdalmasabb lenne az egész.

2010. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!