Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném elérni, hogy a barátnőm még jobban keressen és velem akarjon lenni minél többet. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Több mint egy és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő idősebb nálam, neki van kettő gyereke és ő már volt házas is. Az a gondom hogy a kapcsolatunk elején minden olyan jó volt sűrűn keresett, állandóan volt szex, jó volt minden, és most visszább esett minden. Napi szinten beszélünk de már nem mondja hogy szeret nem mondja hogy hiányzok. Én sűrűn mondom neki bár már visszább vettem. Nekem hiányzik az hogy ő is kaparjon utánnam ne csak én. Megértem hogy van gyereke és velük is kell foglalkozni de én meg mindent megadok nekik. Velem nincs probléma a kapcsolatban. El tudnám érni hogy sűrűbben keressen meg fontosabb legyek neki? Valamit lehet ilyenkor tenni? Szeretem, de jó lenne ha ő is tenne már értem, mert mindig én futkosok utánna...

Kaptam tanácsokat barátoktól, hogy kicsit ne keressem abból az lett hogy mi a bajom... Kaptam olyan tanácsot hogy ne reagáljak egyből ha ír ez szintén gázos. Valakinek ha esetleg van valami tapasztalata ez ügyben jó lenne ha le írná mert elveszíteni nem akarom de biztos el lehetne azt érni hogy odáig legyen értem. Nekem az az érzésem mivel fiatalabb vagyok nem tekint rám úgy mint egy igazi férfira. Szeretem nagyon. Mit tegyek?


2020. ápr. 8. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb nálad?
2020. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8ev
2020. ápr. 8. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
8 év azért nem kevés, főleg, hogy a nők mindig idősebb pasit szeretnének, ahogy az én barátnőm is, aztán mégis egy fiatalabbat kapot, igaz csak 1 évvel. Úgy gondolom, hogy a te párodnak jólesett egy fiatalabb pasi közeledése, de valószínűleg kicsit meg is ilyedt, hogy mi lesz később, vagy esetleg történt valami olyasmi ami miatt kicsit kiszeretett belőled. Ami fontos a nőknél, hogy valamilyen szinten fel tudjon nézni a pasira, lehessen rá számítani, legyenek tervei. Tehát ilyen téren kellene meggyőznöd, hogy szereted és számíthat mindig rád, illetve ez részedről nem csak egy kaland.
2020. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő tisztában van vele hogy szeretem! Lehet az a baj hogy túl jó vagyok hozzá.
2020. ápr. 8. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Igen, túl jó vagy hozzá. A nők általában nem értékelik az ilyesmit.
2020. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek? Legyek bunkó vagy mit csináljak hogy érdekes legyek a számára?
2020. ápr. 8. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Elmúlt a szerelem, ennyi voltál.
2020. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyan ez az felállás, csak itt én vagyok a nő. Szeretem nagyon, a tenyérén hordoz, néha nekem is a megszokás lehet a gond, hogy elfelejtem mondani hogy szeretem. Engem ráébresszt a multam, vagy az itteni kérdések, hogy milyen szerencses vagyok. Szerintem ne változz meg, ne játszmázz. Inkább fogd meg a kezét, és kérdezz rá, hogy "UGYE KICSIM JÓL ÉRZEM MÁR NEM SZERETSZ?" és ne érzelemmentesen kérdezd. Látszódjon h ez bánt téged. (ami igy is van) és ha van egy kis esze, összekapja magát
2020. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!