Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belemenjek ezekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek ezekbe a dolgokba? Ti belemennétek? Most lányokat kérdezek, de fiúkat is.

Figyelt kérdés

A barátomnak sokszor igen extrém gondolatai, ötletei vannak és akkor még enyhén fogalmazok, persze lehet csak számomra és én jobb szeretem a romantikusabb dolgokat, a durvulást csak néha néha, de most ilyeneket mond hogy álljak négykézláb meztelenül úgy akar nyalni, adjak elő sztriptízt neki szintén meztelenül, vegyünk be még egy lányt aztán csináljam azzal, mosogassak meztelenül (ez a mániája egyébként hogy mindenhol a lakásban meztelenül legyek), öltözzek be nővérnek, legyek a ri ban ca meg ilyesmi.

Most a gond az, hogy én konzervatív lány vagyok bár már megfordult nekem is a fejemben egy két dolog de azért ennyire nem extrém módon, és nem tudom most ha ezeket kipróbálom akkor lehet hogy azután meg csak ezeket fogja kérni? Hogy csak ezekre izgul majd fel?

Vagy tényleg srácok nektek miért nem elég a hagyományos együttlét?



2020. ápr. 9. 23:02
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
96%

Nekem soha sem volt habtestem és soha nem voltam magammal megelégedve. De ha olyannal vagyok együtt akit szeretek és aki szeret, annak megtettem hasonló dolgokat. Volt sztriptíz, meztelenkedés, szembekötözés, beöltözés. Sokmindent kipróbáltam az enyhébb dolgok közül. Pedig nem kicsit szégyenlős voltam. De a legtöbb bejött nekem is.


És ezek után akinek csináltam valami hasonlót nem kérte 0-24ben és nem csak ilyenekre tudtak izgulni. Úgyhogy szerintem nyugi. Döntsd el hogy neked mi fér még bele és mi nem. Próbálj ki egyet, a legkonzervatívabbak közül. Aztán ki tudja. Lehet neked is be fog jönni a dolog. Ha mégsem akkor mondd meg a párodnak hogy kényelmetlenül érezted magad és neked minden ilyen hasonló dolog tabu.


A kommunikáció a fontos. Ha szeret akkor megérti


26/L

2020. ápr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is necc az első nagyon jól fogalmazott két külön világ vagytok nem a megfelelő a partnered.
2020. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Azert gondolkodsz rajta mert megfelelesi kenyszered van. Ha nem akarod ne csinald mert kesobb sajat onvalodat tagadnad meg amibol csak az lenne hogy mar at is vagy formalva a pasid arcara ne akard magadat elveszteni mert annak pszihesen sullyos kovetkezmenyei vannak. Ha nem akkor nem mert maskulonben osszefogsz omlani.
2020. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem extrem modon szexfuggo valoszinuleg ha engedned neki egyre neccesebb es rad nezve megalazo kereseket akarna toled.
2020. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a normális, meg amire izgul. Például nekem ezek egyáltalán nem durva, vagy extra dolgok. Huuu tudnád még mik vannak. :D

DE ha neked ez nem erotikus, nem érzed jól magad, akkor ne menj bele. Csak olyanba, ami neked is jó.

Ezek amúgy csak kis játékok.

2020. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!