Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar ideköltözn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar ideköltözni, pedig én mindenben segíteknék neki. Szerintetek ne erőltessem inkább? Hogyan fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

most a járvány miatt már több hete nem találkoztunk, mert a szüleivel él akiket nem akar megfertőzni..( egyetemista egyébként, nem dolgozik mellette)

győzködöm, hogy költözzön ide, mert nem lehet, hogy most 3-4 hónapig nem fogunk találkozni, nagyon hiányzik, tudom hogy én is neki.. én albérletben lakom egyedül, itthon dolgozom, keresek annyit, hogy pár hónapig kettőnket ellássam, de nem akarja, sőt még van hogy meg is sértődik, ha felhozom a témát, mert hogy neki otthon a helye a szüleinek segítenie kell és majd akkor akar csak összeköltözni, ha elvégezte a sulit és már dolgozik


2020. ápr. 10. 18:45
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem akar kitartott lenni, btw? :D
2020. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

1# Dehát most is eltartják. A szülei. Vagy az nem ciki? Én is eltartottak a párom, nincs ezzel semmi baj


Kérdező: lehetnek tényleg olyan helyzetben, hogy segítenie kell a szüleinek, ne sértődj meg rajta egyből

2020. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
94%

Apádat alkalomadtán nem kellett lecummantani az eltartásért, nemde? :D


Viccet félretéve: anyagi függetlenségre vágyik, amit önmagától szeretne elérni, tippem szerint.

Másfelől, ha otthon segítenie KELL, akkor az ideje be van osztva, amire vajmi kevés ráhatásod van.

2020. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Dehát most is eltartják. A szülei. Vagy az nem ciki?"


Nem, nem ciki. Teljesen más helyzet. Nem akar egy pasitól függni, és alárendeltnek lenni.

2020. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök szép a gondolkodásmódja, felesleges eröltetned. Megértem hogy nehéz, de azt is, hogy neki a szülei most az elsők. Ha tényleg annyira komoly a kapcsolat, lesz még lehetőségetek együtt élni.
2020. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem költöznék. Nem akarnék más jószándékától meg pénzétől függeni. Én is várnék, amíg lenne pénzem, amit a közösbe adhatnék. Ha van kocsid, pattanj be és látogasd meg őt.
2020. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleit segítenie kell, és úgy dönt, az nemes gondolat, és ha szereted, elfogadod és kibírod. Talán picivel fontosabb ez...
2020. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!