Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar szexelni a pasim, en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar szexelni a pasim, en viszont nagyon kivanom Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

10honapja vagyunk egyutt, egymással vesztettuk el. Az elején rengeteget csináltuk, hamar izgalomba jott

Mostmar csoda hq heti 1szer csináljuk. Fel all neki,gyakran mar csak annyitol is hogy megolelem. Tudom, hogy szeret, de o nem tartja annyira fontosnak. Ellenben en, qki itt van es legszivesebben ra mászna de nem lehet. Nagyin rossz erzed hogy szeretnék vele szeretkezni, es nem, mert egyszerűen neki nem igenye a heti egynel tobb. Mi lehet a baj? 19/L 22/F


2020. ápr. 7. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ennyi az igénye.
2020. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy otthagyod, vagy átállsz önellátásra. Gondolom megbeszélni próbáltad már, de nem jutottatok előrébb. Feltételezem szakítani sem szeretnél, különben már megtetted volna. Marad az, hogy megoldod magadnak.
2020. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szexuálisan baj az nincs. Egész egyszerűen nem illetek egymáshoz ilyen téren. A te szempontodból ez még az elmegy kategória, de később csak rosszabb lesz. Most 10 hónap után még beszélgethettek róla, hátha kompromisszumra juttok, de ne gondolkozz hosszú távon..
2020. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, neki nem igénye heti egynél több, neked igen. Gondolom próbáltál beszélni vele, mégse változott, így döntened kell, hogy számodra így megfelel hosszútávon vagy új útra térsz.
2020. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatok elején amikor jo ideig nem szexelek, énis allandóan szexelnék.

Aztán beáll az igényem heti 1re. De én ezt már tudom magamról, 16 éve vesztettem el, szóval korrekt módon el is szoktam.mondani az aktuális páromnak az elején, hogy alapvetően nincs nagy libidóm.

Valószinű neki sem túl nagy...

2020. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Páromnak is heti egy az igénye kb, én 3 4et igényelnek. De inkább heti egy, de az olyan is!

N27

2020. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Uristen, a ferjem otven evesen napi kettot akart munkanapon... Es sajnos en nem gyoztem... Azota forditva.

Ez a heti egy nagyon furcsa nekem. En nem birnam ki. Nekem ferfi kellene, nem a sajat kezem. Szoval...

2020. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van szád, és tudsz beszélni, neki van füle, és hall is vele. Akkor beszéljétek meg.
2020. ápr. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve vagyunk együtt és teljesen jó a heti 1-2.

Mikor az ember sok ideig nem szexel és lesz valakije, nyilván óriási a libidó és nonstop szexelni akar, de aztán ez idővel van ahol csökken, elvégre már rendszeresen kielégültök. Nálunk is beállt már ez, hetente kb 2x szoktunk, ettől még nagyon jó a kapcsolatunk és szeretjük egymást, de nem a szex határozza meg az egészet.

Ő is dolgozik, én is, van, hogy sokkal többet ér egy összebújós filmezős este mint egy vadul átszexelt éjszaka.

Ne piszkáld... az nem fog segíteni. Próbálj te kezdeményezni, írtad, hogy sokszor feláll neki mikor akár csak megöleled. Na ilyenkor húzd le a gatyáját egy mozdulattal és adj neki egy olyan torkost, hogy a szemei kiforduljanak, utána szépen húzd magadra és kész is.

A pasik sokszor szeretik, ha a nő irányít az ágyban.


Hajrá.

22L

2020. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!