Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új munkatárssal jól elvagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkatárssal jól elvagyunk, erre ma közölte, hogy fel akar mondani, mert van párja, és nem bízik magában. Miért csak én hiszem, hogy annak a kapcsolatnak annyi?

Figyelt kérdés

Új munkatárs, napi 1-2 órát együtt dolgozunk, tetszik, mélyen nézünk egymás szemébe, ismerjük egymás gondolatait, de még nem volt semmi.


Ma közölte, hogy nem bízik magában, ezért nem akar velem dolgozni, és felmond, mert van egy 4 éves párkapcsolata... (Ezen csodálkoztam, mert szerintem annak a kapcsolatnak annyi.)


Meg én kicsit abszurdnak érzem - jól érzem magam valakivel, és helyette a barátommal maradok (mint az '50-es években, mikor nem lehetett elválni). Nekem fura lenne úgy haza menni, meg belegondolni, hogy elhalasztottam a boldogságot, tönkre tettem az életem.


Voltatok már ilyen helyzetben, mi a véleményetek?

29/F


2020. ápr. 6. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Jézusom 😂,nagy önuralomra vall 😂
2020. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na meg persze nem csak velem találkozik... fura lenne mindig menekülni, ha valahol/valakivel jól érzem magam.
2020. ápr. 6. 17:40
 3/9 A kérdező kommentje:
27 éves a csaj, és normálisnak tűnik (tanult, kulturált).
2020. ápr. 6. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mérlegelt és úgy döntött, hogy egy szaros kis fellángolás nem ér neki annyit, hogy emiatt eldobja a kapcsolatát. Ennyi, nem több, nem kevesebb. Elég vicces és arrogáns azt hinned, hogy te lennél neki A Boldogság, ha így lenne, téged választott volna, nem véletlenül nem tette.
2020. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ne foglalkozz vele,saját magában nem bízzik mit vársz 😂Feldobtad a napom 😂
2020. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

LOL :D


Téged is jól befapliztak. Bár ezt a fel akarok mondani, mert nem bízom magunkban dumát pasik szokták nyomni inkább. Csajtól új. Gondolom győzködted, hogy ne tegyen ilyet :P

2020. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Utolsóval egyet értek 😂
2020. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"nem ér neki annyit, hogy emiatt eldobja a kapcsolatát" Fura világban élünk, számomra elképzelhetetlen lenne olyan kapcsolat, ahol másra vágyom...
2020. ápr. 6. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyd, van ilyen, aki nem teszi kockára a biztosat.

Nem mindegy, hogy az övék mekkora szerelem volt, ha le is csillapodott. Nekem volt korszakom, amikor már sok problémánk volt, de még csak 2-3 éve voltunk együtt és úgy éreztem, amikor képbe jött nekem valaki más, hogy fáradt vagyok még egyszer szerelmes lenni, hogy aztán ugyanúgy elromoljon minden.

10 évnek kellett eltelnie, hogy vágyjak újra arra a lángolásra, de persze én is olyan iránt érzem, aki inkább elmenekül előle.

Nem vagyunk azonos életszakaszban és a szerelem nem erősebb mindennél. Sokkal erősebb az érdek, a nyugalom utáni vágy, az anyagi biztonság, ha már gyerek van és sorolhatnám.

2020. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!