Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a férjem hatalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a férjem hatalmas változáson esett át amióta gyerekünk lett?

Figyelt kérdés
A férjemnek korábban hatalmas szexuális étvágya volt. Egy nap többször is akarta. Nem volt ritka hogy még egy negyediket és ötödiket is akart aznap. Szinte le kellett rúgdosni magamról hogy már hagyjon már békén. Amióta gyerekünk lett ez megfordult. Amikor úgy alakult hogy 2 hónapig nem volt szex az sem viselte meg és akkor sem ő kezdeményezett hanem én. Havi 4 szex mostanában már jónak számít nálunk ennél kevesebb is szokott lenni. Mindig azt mondja hogy most fáradt, nincs kedve és hasonló kifogások. Próbáltam valahogy változtatni rajta például hogy amit ő foglalkozik a gyerekkel vagy neki kellene megcsinálnia azt én megcsinálom helyette de nem igazán hagyja mondván hogy a gyerek tervezésekor nem azt beszéltük meg hogy amit neki kell megcsinálnia azt is én csinálom meg és amúgy is milyen hogy mindent a felesége csinál. Kezdem egyre nehezebben viselni és a veszekedések is egyre többször vannak meg közöttünk. Én is feszültebb vagyok tőle és biztos hogy neki is ez a baja csak nem akarja bevallani és azt mondja a fáradtságtól feszült.

2020. ápr. 11. 00:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
Hát szeretője van...ez az étvágy nem csillapodik, csak meg te a gyerekkel voltál elfoglalva + otthoni munkák, addig o más puniját reszelte..sorry de ez van :/ nyúlcipő és új pasit fogni és bevasalni rajta a havi gyerektartast!
2020. ápr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Hülye vagy #1.
2020. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szinte mindig itthon van. A munkahelye miatt néha elmegy itthonról de megbízom benne és elhiszem neki hogy odamegy. Egyszer sem sikerült még rajtakapnom hogy nem a munkahellyel kapcsolatosan megy el is olyankor is havonta maximum néhány alkalommal. Szóval ha hazudik is akkor sem tudja akkora mértékben csökkenteni az étvágyát. De amikor felhívom mindig hallatszódik hogy ott van és az is többször előfordul hogy a kamerát bekapcsolja.
2020. ápr. 11. 01:06
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
#1: felesleges priviben is megcsillanrltanod a proli, alja stílusod. Bugris hulyegyrek 😅😅😅😅
2020. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
94%

Közös időt, szigorúan kettesben, egymásra figyelve töltötök?

A terhesség alatt gondolom kimaradt szintén, és elsősorban lehet, hogy a gyerekei anyjának lát.


Beszélgessetek kicsit erről, töltsetek együtt időt, kerüljetek egymáshoz közelebb. Magától nem fog javulni, tenni kell a helyzet megoldásának érdekében.

2020. ápr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

Miota voltatok együtt gyerekszületes elött?

Lehet csak az idö miatt hanyatlik a dolog

2020. ápr. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ,milyen stílusban utasítottad el, mikor ő nyomult.

Neki is jogában áll, leeugdosni téged magáról.

2020. ápr. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Lerugdosni lett volna. Bocsi.
2020. ápr. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
Sok anyuka elhanyagolja magát szülés után és megszűnik nőies, kívánatos lenni. Állandóan minden a gyerekek körül forog és csak anyuka módba kapcsol, megszűnik feleség lenni. Nálatok nem ez a helyzet?
2020. ápr. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
5%
Eljár csajozni.
2020. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!