Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas önbizalomhiany kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas önbizalomhiany kell ahhoz, hogy valaki ri*anckodni kezdjen?

Figyelt kérdés
Szerinted ha elkezdi magát mutogatni hogy megmutassa a világnak hogy o is tud jó nő lenni és hogy minden pasi szinte vele akar lefeküdni ,akkor több önbizalmat nyer azzal .?
2019. aug. 11. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én soha nem önbizalomhiányból csináltam, csak szeretek szexelni és szeretem, ha felizgulnak rám.
2019. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező: meg is válaszoltad a saját kerdesed látom


Innen mi értelme van folytatni, téged nem az #1hez hasonló válasz érdekel, hanem megerősítést akarsz az elméletednek

2019. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy ponthogy az önbizalomhiányos lányok szoktak kapcsolatfüggők lenni, mert nem hiszik el, hogy bárkinek is kellenek és ha valakinek mégis, azt azonnal meg akarják tartani.
2019. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Szívesen erősíteném egy kis ribi önbizalmát!

45+Ffi

2019. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ez nem önbizalomhiány, hanem népszerűtlennek érzi magát.
2019. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Az ismertségi körömben van egy nagyon önbizalomhiányos lány, aki mindig ilyeneket mond,h állandóan keresik őt férfiak, munkahelyen,utcán,boltban és mindenki iránta érdeklődik. Meg hogy mennyi pasival kavart. Nem tudom, ezeket minek mondja folyamatosan, mintha magának akarna bizonyítani ezzel valamit.
2019. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én önbizalomhiányos vagyok ( bár sokszor megkapom hogy nincs okom rá) de nem baszatom fűvel fával magam, nem attól jönne meg, hanem ha valaki önmagamért szeret, nem azért mert megtud baszni azonnal.
2019. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szeretem a szexet.Sokan nem jók benne,azokkal többet nem foglalkozok.Nem vagyok kapcsolat függő.Ha szerelmi bánatom van,akkor trógereket keresek,mert senkit nem akarok megbántani.Ha szerelmes vagyok akkor hűséges is,kivéva,ha már nagyon menthetetlen.És imádom ha kiélhetem magam.
2019. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó vagyok.

Akkor a férfiak is önbizalombiányosak?Mert ők is szeretnek ri..b@nckodni.

2019. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!