Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg olyan hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg olyan hatalmas probléma?

Figyelt kérdés
Le teremtett a férjem, hogy pontban 12kor nem volt kész az ebéd. Szerinte direkt csinálom, mert inkább takarítottam, mint siettem volna az ebéddel. És nem igaz, hogy azért nem lett kész, mert közben tanultam a gyerekkel, pakoltam és takarítottam. És neki nincs ideje egy fél órát várnia. Reggel a bevásárlás miatt ment később, mert nem siettem a reggelivel haza és fél óra helyett háromnegyed órát voltam boltban. Most meg direkt kitolásból késtem az ebéddel. Direkt új receptet kerestem, mert mindig az a baja, hogy ugyanazt főzöm. Azt sem mondta, hogy finom volt e. Mondta, neki 5 perce van az ebédre, többet v nem akar itthon tölteni. Úgyhogy legyek j kész legközelebb, aztán majd takarítok ebéd után. Mondtam neki, addig menjen, pakolja el a ruháit, de közölte, neki fontosabb dolga van, néznie kell a tévét. Mondtam neki, hogy akkor ott az étterem, ott 5 perc alatt elé rakják a kaját, menjen oda.
2020. febr. 8. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Provokatív kamu kérdés
2020. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem. 😪
2020. febr. 8. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
nem probléma abszolút,igazad volt,bár fogalmam sincs hogy tudsz ilyen tirpákkal eggyüttélni....én már leléptem volna azt ugasson akinek akar.
2020. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
ezt férfiként is olvasni szőrnyű amit a párod művel veled.
2020. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom, hogy ilyen az embered. Vágj vissza neki hasonló problémázással.
2020. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálatos olvasni, hogy ekkora csicskát csináltál magadból egy bunkó miatt.
2020. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért viseled el hogy házicseléd vagy csak?!
2020. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyre nehezebben viselem és ő meg ezt viseli nehezen. Annyit kértem tőle, hogy a mosott vasalt ruháit tegye el. Teljes volt a felháborodás. Hogy mit gondolok én, ha már bevittem, igazán el is rakhatnám. Ha elrakom, akkor ő nem találja, mert direkt máshova rakom. Pedig ott van az orra előtt.
2020. febr. 9. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Te csak egy házicseléd vagy neki, nem a felesége. Rohadtul lenéz, nem vagy egyenrangú ebben a kapcsolatban.
2020. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!